Budoucnost automatizace na vlastní kůži

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výzvy související s Průmyslem 4.0, integrovaná robotika a prediktivní údržba. To jsou témata, o kterých se mohou zájemci více dozvědět na B&R INNOVATION DAY 2016, který společnost B&R pořádá 12. května 2016 v hotelu Kurdějov. Na programu této tradiční akce jsou jako obvykle automatizace v souvislostech, zkušenosti uživatelů i výhled do budoucnosti.

mapp robotic rgb web

B&R Innovation Day je pro odborníky z oboru automatizace, ale i manažery automatizačních a výrobních firem již léta vítanou příležitostí pro výměnu zkušeností z nejrůznějších průmyslových odvětví. Během této jednodenní akce se na paralelně běžících přednáškách probírají témata z různých oborů automatizace. Ve velkém fóru zazní mimo jiné přednášky na téma prediktivní údržby, integrace robotů do strojů nebo nasazení webových technologií v automatizaci. V menších specializovaných fórech se pak budeme věnovat tématům zabezpečené vzdálené správy, propojení automatizace s moderními mobilními technologiemi a otevřené a integrované robotice. Program tradičně doplní přednášky našich zákazníků o zkušenostech s nasazováním techniky B&R a také praktické ukázky v podání našich techniků.

Více informací najdete na www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2025

Číslo je tematicky zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
RLC můstky ,impedanční analyzátory a testery bezpečnosti Kompletní nabídka přístrojů pro testování zařízení a obvodů výrobních linek, v procesech kontroly kvality, odděleních výzkumu a vývoje a měřicích laboratořích.

Najdete nás na Facebooku