Budoucnost automatizace na vlastní kůži

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výzvy související s Průmyslem 4.0, integrovaná robotika a prediktivní údržba. To jsou témata, o kterých se mohou zájemci více dozvědět na B&R INNOVATION DAY 2016, který společnost B&R pořádá 12. května 2016 v hotelu Kurdějov. Na programu této tradiční akce jsou jako obvykle automatizace v souvislostech, zkušenosti uživatelů i výhled do budoucnosti.

mapp robotic rgb web

B&R Innovation Day je pro odborníky z oboru automatizace, ale i manažery automatizačních a výrobních firem již léta vítanou příležitostí pro výměnu zkušeností z nejrůznějších průmyslových odvětví. Během této jednodenní akce se na paralelně běžících přednáškách probírají témata z různých oborů automatizace. Ve velkém fóru zazní mimo jiné přednášky na téma prediktivní údržby, integrace robotů do strojů nebo nasazení webových technologií v automatizaci. V menších specializovaných fórech se pak budeme věnovat tématům zabezpečené vzdálené správy, propojení automatizace s moderními mobilními technologiemi a otevřené a integrované robotice. Program tradičně doplní přednášky našich zákazníků o zkušenostech s nasazováním techniky B&R a také praktické ukázky v podání našich techniků.

Více informací najdete na www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku