Budoucnost automatizace na vlastní kůži

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výzvy související s Průmyslem 4.0, integrovaná robotika a prediktivní údržba. To jsou témata, o kterých se mohou zájemci více dozvědět na B&R INNOVATION DAY 2016, který společnost B&R pořádá 12. května 2016 v hotelu Kurdějov. Na programu této tradiční akce jsou jako obvykle automatizace v souvislostech, zkušenosti uživatelů i výhled do budoucnosti.

mapp robotic rgb web

B&R Innovation Day je pro odborníky z oboru automatizace, ale i manažery automatizačních a výrobních firem již léta vítanou příležitostí pro výměnu zkušeností z nejrůznějších průmyslových odvětví. Během této jednodenní akce se na paralelně běžících přednáškách probírají témata z různých oborů automatizace. Ve velkém fóru zazní mimo jiné přednášky na téma prediktivní údržby, integrace robotů do strojů nebo nasazení webových technologií v automatizaci. V menších specializovaných fórech se pak budeme věnovat tématům zabezpečené vzdálené správy, propojení automatizace s moderními mobilními technologiemi a otevřené a integrované robotice. Program tradičně doplní přednášky našich zákazníků o zkušenostech s nasazováním techniky B&R a také praktické ukázky v podání našich techniků.

Více informací najdete na www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku