Budoucnost automatizace na vlastní kůži

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výzvy související s Průmyslem 4.0, integrovaná robotika a prediktivní údržba. To jsou témata, o kterých se mohou zájemci více dozvědět na B&R INNOVATION DAY 2016, který společnost B&R pořádá 12. května 2016 v hotelu Kurdějov. Na programu této tradiční akce jsou jako obvykle automatizace v souvislostech, zkušenosti uživatelů i výhled do budoucnosti.

mapp robotic rgb web

B&R Innovation Day je pro odborníky z oboru automatizace, ale i manažery automatizačních a výrobních firem již léta vítanou příležitostí pro výměnu zkušeností z nejrůznějších průmyslových odvětví. Během této jednodenní akce se na paralelně běžících přednáškách probírají témata z různých oborů automatizace. Ve velkém fóru zazní mimo jiné přednášky na téma prediktivní údržby, integrace robotů do strojů nebo nasazení webových technologií v automatizaci. V menších specializovaných fórech se pak budeme věnovat tématům zabezpečené vzdálené správy, propojení automatizace s moderními mobilními technologiemi a otevřené a integrované robotice. Program tradičně doplní přednášky našich zákazníků o zkušenostech s nasazováním techniky B&R a také praktické ukázky v podání našich techniků.

Více informací najdete na www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku