RAVEO nabízí 3D tisk a projekce technologických řešení pro zákazníky!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Opět a s radostí jsme zvýšili úroveň kvality našich služeb. Pořídili jsme zcela novou 3D tiskárnu značky Průša, která navazuje na náš krok 3D projekcí technologií a návrhů.

Díky zřízení pozice strojního konstruktéra a 3D designéra projekčních činností, jsme se rozhodli pro nákup této technologie.
Díky tomu získá nejen zákazník představu o konstrukci a vzhledu celého návrhu. 3D tisk a modely nám umožní simulace na úrovni zátěže a provozu, zjistit zástavbové rozměry či vzhled a to v případech aplikací s důrazem na design. Plně funkční provoz této služby zahájíme v průběhu měsíce srpna – sledujte proto novinky na našich internetových stránkách i během prázdninových měsíců.

3d tisk dilu

Více informací naleznete na: www.raveo.cz/3d-tisk-a-projekce-technologickych-reseni-pro-nase-zakazniky

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku