RAVEO nabízí 3D tisk a projekce technologických řešení pro zákazníky!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Opět a s radostí jsme zvýšili úroveň kvality našich služeb. Pořídili jsme zcela novou 3D tiskárnu značky Průša, která navazuje na náš krok 3D projekcí technologií a návrhů.

Díky zřízení pozice strojního konstruktéra a 3D designéra projekčních činností, jsme se rozhodli pro nákup této technologie.
Díky tomu získá nejen zákazník představu o konstrukci a vzhledu celého návrhu. 3D tisk a modely nám umožní simulace na úrovni zátěže a provozu, zjistit zástavbové rozměry či vzhled a to v případech aplikací s důrazem na design. Plně funkční provoz této služby zahájíme v průběhu měsíce srpna – sledujte proto novinky na našich internetových stránkách i během prázdninových měsíců.

3d tisk dilu

Více informací naleznete na: www.raveo.cz/3d-tisk-a-projekce-technologickych-reseni-pro-nase-zakazniky

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku