EST – partner pro vaše projekty

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Již přes 30 let působíme na českém trhu a exkluzivně vám nabízíme zboží renomovaných světových výrobců z Německa, Francie, Belgie, Rakouska a Itálie, kteří patří ke špičce ve svém oboru a mezi top značky na domácích trzích.

Nabízíme široký sortiment výrobků v oblasti elektroinstalace, který uspokojí požadavky každého náročného zákazníka.

Vše od jednoho dodavatele

Potřebujete malou skleněnou pojistku? Máme! Potřebujete průmyslový rozváděč? Máme! Potřebuje chytrou regulaci topení? Máme! Zkrátka dokážeme nabídnout ucelené řešení vašeho projektu od A do Z. Výrobky můžeme rozdělit do skupin podle oblasti použití: dům a byt, kanceláře a veřejné budovy, osvětlení, inteligentní elektroinstalace, komunikační technika a IT, průmysl, kabely a příslušenství. Na český a slovenský trh dodáváme tyto top značky:

 • ASA – přípojná místa, zásuvkové lišty a kabelový management
 • BENNING – měřicí a zkušební technika
 • BRUMBERG – LED osvětlení interiérů a exteriérů
 • DOEPKE – proudové chrániče a ochrana proti reziduálnímu proudu
 • EKEY – přístupové biometrické systémy na otisku prstu
 • ESKA – sortiment pojistek
 • F-TRONIC – elektroinstalační materiál
 • GEWISS – komponenty pro nízkonapěťové instalace
 • HELIOS – domovní a průmyslové ventilátory, rekuperace
 • NEXANS – výrobce gumových flexibilních kabelů TITANEX®
 • NUKI – chytré elektronické zámky
 • RUNPOTEC – nástroje pro protahování, odvíjení a tažení kabelů
 • SIEDLE – dveřní komunikace, domácí telefony, videotelefony
 • STARMIX – sanitární technika
 • TADO° – chytrá regulace topení a chlazení
 • TELEGÄRTNER – strukturovaná kabeláž měděných a optických sítí
 • THEBEN – systémy pro spínání v závislosti na čase, světle a teplotě
 • WALTHER-WERKE – průmyslové zásuvky, vidlice, spojky CEE a konektory

V současné době se stále více zaměřujeme na „trendy“ oblasti, jako jsou například smart home, biometrie, fotovoltaika, e-mobility, úspory energií a do budoucna chceme i nadále rozšiřovat v těchto oblastech náš sortiment.

est

est partner 2023 5

Kromě dlouholetých obchodních zkušeností na českém i slovenském trhu máme také vlastní kvalitní technickou a marketingovou podporu našich produktů. Pravidelně se školíme a pořádáme školení i pro naše zákazníky či prodejce. Napříč naší firmou se můžete potkat s dlouholetými zaměstnanci, kteří jsou připraveni vám poradit či pomoci se specifikací nákupních položek či s řešením technických požadavků vašeho projektu. A pokud je něco, s čím si nevíme sami rady, jsme v kontaktu s technickými odděleními našich dodavatelů a společně řešení vždy najdeme.

 est partner 2023 3

Zázemí a logistika

Naše kanceláře najdete v krásné historické budově bývalého ředitelství ČKD v Praze Vysočanech – v místech, kde v oblasti elektroprůmyslu úřadoval sám Emil Kolben. Disponujeme také vlastními velkými skladovými prostory a vozovým parkem pro plynulé dodávky zboží.

Důvěra a partnerství

Budujeme dlouhodobé vztahy se svými klienty a chceme být důvěryhodným partnerem i do budoucna. Mezi naše klienty patří velké firmy v oboru stavebnictví, průmyslu, elektromontážní firmy, firmy v oblasti energetiky, velkoobchody a maloobchody, ale i bytová a kuchyňská studia či velké e-shopy. Přidanou hodnotou je stabilní zázemí a dobrá kondice naší společnosti.

est partner 2023 2

est partner 2023 4

Informace a prodej

Podrobné informace o sortimentu vč. katalogů a prospektů ke stažení najdete na internetových stránkách www.est-praha.cz nebo nás neváhejte kontaktovat telefonicky či e-mailem. Produkty můžete zakoupit v síti velkoobchodů elektro, vybrané produkty můžete zakoupit v on-line obchodě na www.est-shop.cz, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Kontaktujte nás

Obraťte se na nás s důvěrou s vaším návrhem, projektem, technickým dotazem či zájmem o navázání úzké spolupráce. Pomůžeme s výběrem zboží či s řešením všeho problému.

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook (ESTsro) a Instagram (@est_praha).

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku