Jednoduché ovládání komplexní robotiky

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

B&R rozšiřuje svoji modulární softwarovou stavebnici mapp Technology. Pomocí mapp RoboX a mapp Teach lze snadněji a rychleji parametrizovat a uvést do provozu libovolné kinematiky robotů. Díky mapp RoboX lze řídit libovolnou kinematiku robotů až s 15 osami.

Vývojář je při realizaci svých kinematik zcela svobodný a přesto profituje ze všech předností mapp Technology: roboty lze jednoduchým způsobem parametrizovat. Vizualizace a možnosti diagnostiky jsou již integrovány. Tím lze ušetřit cenný čas jak při vývoji, tak během provozu.

mapp RoboX

Rychlé uvedení do provozu

mapp Teach pomáhá v následných krocích při programování pohybů prováděných roboty. Naprogramování drah a správa procesů jsou jednoduché a komfortní. Uvedení robotů do provozu lze tak provést v nejkratším možném čase.

Rychlý vývoj

mapp Technology se skládá z jednotlivých uzavřených modulů, které značně zjednodušují vývoj nových programů. Moduly poskytují základní funkce, jejichž parametrizace se provádí graficky. Čas programování tím klesá průměrně o 67 %. Všechny mapp komponenty jsou spojeny prostřednictvím mapp-Link: každá mapp komponenta automaticky získává všechna potřebná data z jiných komponent podle principu klientserver.

Více naleznete na: www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku