Jednoduché ovládání komplexní robotiky

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

B&R rozšiřuje svoji modulární softwarovou stavebnici mapp Technology. Pomocí mapp RoboX a mapp Teach lze snadněji a rychleji parametrizovat a uvést do provozu libovolné kinematiky robotů. Díky mapp RoboX lze řídit libovolnou kinematiku robotů až s 15 osami.

Vývojář je při realizaci svých kinematik zcela svobodný a přesto profituje ze všech předností mapp Technology: roboty lze jednoduchým způsobem parametrizovat. Vizualizace a možnosti diagnostiky jsou již integrovány. Tím lze ušetřit cenný čas jak při vývoji, tak během provozu.

mapp RoboX

Rychlé uvedení do provozu

mapp Teach pomáhá v následných krocích při programování pohybů prováděných roboty. Naprogramování drah a správa procesů jsou jednoduché a komfortní. Uvedení robotů do provozu lze tak provést v nejkratším možném čase.

Rychlý vývoj

mapp Technology se skládá z jednotlivých uzavřených modulů, které značně zjednodušují vývoj nových programů. Moduly poskytují základní funkce, jejichž parametrizace se provádí graficky. Čas programování tím klesá průměrně o 67 %. Všechny mapp komponenty jsou spojeny prostřednictvím mapp-Link: každá mapp komponenta automaticky získává všechna potřebná data z jiných komponent podle principu klientserver.

Více naleznete na: www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku