Výkon, spotřeba, účiník...

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

...to vše zvládne změřit bez problémů nový měřič výkonů DPM od tchajwanské společnosti Delta Electronics. Delta Electronics nabízí již mnoho produktů, které napájí a řídí různá zařízení. Šetření energie je hlavní prioritou Delty v duchu jejího hesla „Smarter, greener, together“.

Aby se spotřeba a kvalita energie dala monitorovat, přichází s novinkou ve svém portfoliu - měřičem výkonu DPM.

delta dpm 1

Výborný, nebo ještě lepší

Tento přístroj nabízí precizní měření různých veličin elektrické energie a kvality energie. Kromě základních veličin, jako jsou napětí, proud, frekvence a výkon umí DPM měřit také spotřebu elektrické energie (jak činné tak jalové), proudové / napěťové vyvážení, účiník a harmonické zkreslení.
Nový produkt se nabízí ve dvou základních verzích – DPM-C520 a DPM-C530A. Výbornou funkcí je možnost nastavení více alarmů pro překročení nastavených hodnot měřených veličin. Vyšší model C530A nabízí navíc možnost ukládat historii dat - až 17 hodnot každých 5 minut po dobu dvou měsíců, nebo 500 alarmových záznamů.
Nižší verze disponuje sedmi segmentovým LCD displejem. Verze C530A má bodový displej s bílým podsvícením a rozlišením 198 x 160 bodů. Přední panel s displejem je v krytí IP54.

Pošlete to dál

Samozřejmostí u produktů Delty je komunikace Modbus pomocí portu RS-485, která v případě potřeby zabezpečí spojení s nadřazeným PLC, nebo zpracování dat v SCADA softwaru.

delta dpm 2

Meter connected!

Zdarma je možné stáhnout software s názvem DPMSoft. Ten umožňuje jak parametrizování vašeho přístroje, tak sledování mnoha hodnot současně na jedné obrazovce.

ProfCom, s.r.o.
Autorizovaný distributor
firmy DELTA pro ČR a SR
Na poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1

Provozovna firmy:
Havlíčkova 822, 280 02 Kolín 4
Tel.: +420 311 240 058
Fax.: +420 321 679 119
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.delta-electronics.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku