Silnoproudý převodník extratřídy SINEAX DM5S/DM5F

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tradice firmy Camille Bauer je známá nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou ve velké míře využívány v těch nejnáročnějších podmínkách a splňují požadavky nejvyšší kvality. K dosud vyráběným přístrojům, které vždy zaručovaly nejmodernější trendy a způsoby použití se přidává i nový převodník SINEAX DM5S/DM5F.

SINEAX DM5S/DM5F je volně programovatelný univerzální měřič pro silnoproudé sítě. Jedná se o klasický měřicí převodník s vysokou přesností, vhodný pro monitorování a modernizaci v distribuci energie a v průmyslu. Toto zařízení lze – také bez připojené pomocné energie – využitím softwaru CB-Manager - rychle a jednoduše přizpůsobit příslušnému měření. Podle provedení jsou změřené hodnoty proporcionálně zobrazeny na stejnosměrných analogových proudových výstupech a / nebo na sběrnici Modbus. Měření probíhá bez přerušení ve všech čtyřech kvadrantech a může být optimálně přizpůsobeno monitorované síti. Jak doba průměrování měření, tak očekávaná maximální hodnota signálu mohou být parametrizovány.
DM5S/DM5F podporuje až 32 měřičů energie (elektroměrů). Každému z těchto měřičů lze přiřadit základní měřenou veličinu a tarif. Aktuální tarif se nastavuje prostřednictvím sběrnice Modbus. Pro aplikace s krátkou dobou měření, například měření spotřeby energie za pracovní den nebo dávku může být rozlišení přizpůsobeno. Díky nepřetržitému měření a automatickému přepínání rozsahů je tedy dosahována nepřetržitá evidence a vysoká přesnost.
DM5S/DM5F je pro parametrizaci standardně vybaven rozhraním USB. Výsledky měření, které jsou určeny k dalšímu zpracování, mohou být využity prostřednictvím analogových výstupů a / nebo Modbus rozhraní.
Bezpečnost je zaručena galvanicky oddělenými proudovými vstupy. Ochranu proti dotyku zaručuje krytí IP30 pouzdra a IP20 svorek.

prevodnik sinemax 2015

Funkce LED-diod jako NOVINKA!

Na přístroji DM5S jsou k dispozici tři LED-diody pro zobrazení stavu přístroje. Z výrobního závodu jsou LED-diodám přiřazeny funkce: LED A (žlutá): aktivita Modbus a LED B (žlutá): aktivita USB, které jsou programovatelné uživatelem. K rozlišení přístroje lze také přepsat označení LED C (POWER) označením přístroje a odpovídající štítek je možné vytisknout pomocí software CB-Manager.
Přístroj má velmi dobré parametry, které zaručují širokou možnost použití v nejnáročnějších provozních podmínkách.

GMC – měřicí technika, s.r.o.
Fügnerova 1a, 678 01 Blansko
Tel.: +420 516 482 614-6
Fax: +420 516 410 907
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.gmc.cz
http://eshop.gmc.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku