BLACK FRIDAY SLEVA 20% - Termokamery HIKMICRO – kvalita dostupná pro každého

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zobrazení teplot povrchů pomocí termokamer se stalo již běžnou součástí průmyslové údržby, stavebnictví nebo ochrany zdraví a majetku. Vývoj čipů v posledních letech umožnil dramatické zlepšení parametrů kamer i v těch nejnižších segmentech trhu.


Významným hráčem na trhu termovizních zařízení je společnost HIKMICRO. Tato značka se oddělila od firmy HIKVISION, světového lídra na poli stacionárních termokamer pro ostrahu objektů, termálních dalekohledů, optik pro zbraně a komplexních screeningových řešení pro odhalení osob se zvýšenou tělesnou teplotou. Jako jeden z mála výrobců vůbec si sami vyvíjí a vyrábí i samotné, na které poskytují desetiletou záruku. Ruku v ruce s kvalitními čipy jde i vysoká úroveň zpracování a odolné materiály.

V rámci akce Black Friday můžete využít jedinečné příležitosti objednat si vybrané modely za zvýhodněné ceny se slevou 20%. Akce platí od 18. do 30. listopadu.

BF 2022 2

Akce se týká následujících modelů:

HIKMICRO je jedním z mnoha důkazů, že čínské neznamená jen levné, nekvalitní nebo zkopírované, ale že dokáží směle konkurovat zavedeným výrobcům.

BF 2022 3

Detailní informace a porovnat jednotlivé parametry nabízených termokamer si můžete provést sami zde.

Pokud váháte s výběrem správného typu pro vaši aplikaci, netrapte se a starosti předejte nám.
Tým špičkových odborníků je připraven vám poradit s výběrem vhodného řešení právě pro vaši aplikaci.

GHV Trading, spol. s r.o.
Edisonova 3, 612 00 Brno
Tel.: +420 724 570 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.ghvtrading.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku