Kabely NSGAFöu nově i pro venkovní použití s UV stabilitou

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kabelové centrum allkabel s.r.o., přichází s novinkou. Oblíbený jednožilový kabel NSGAFöu pro jmenovité napětí 1,8 – 3 kV je nyní k dispozici i pro venkovní použití.

Nové vlastnosti jednožilového kabelu výrazně rozšiřují okruh jeho použití. Kabel NSGAFöu je určený pro kolejová vozidla, rozvaděče a rozvodná zařízení, je vhodný jako ochranné vedení proti zkratu
a zemnímu spojení. Tato nová verze kabelu má izolaci ze speciální pryže, která je UV stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům, mechanickému oděru, oleji a ropným produktům.

Konstrukce kabelu NSGAFöu

  1. Pocínovaný, jemně laněný měděný vodič
  2. Ovin z Alu-PT fólie
  3. Izolační plášť z etylen-propylenové směsi (EPR)
  4. Vnější plášť z chlorovaného polyetylénu (polychloroprén), samozhášivý, UV stabilní černý plášť, odolný proti oděru, odolný proti oleji a ropným produktům

NSGAFöu 2

Nový kabel NSGAFöu se vyznačuje rovněž velkým teplotním rozsahem, při pevném uložení je to od -40°C do + 90°C.
Kabelové centrum allkabel s.r.o. dodává na trh kabel NSGAFöu o jmenovitém průřezu od 1,5 do 300 mm2.

Pro podrobnější technické informace kontaktujte:

allkabel s.r.o.
Richard Nedvěd
Tel.: +420 725 921 990
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.allkabel.eu

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku