Výkonná regulace i se sinusovým filtrem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

B&R rozšířila proudový regulační obvod servozesilovače ACOPOS P3. Uživatelé mohou nyní používat sinusový filtr, aniž by se zhoršila kvalita regulace pohonů.

Stroje tak mohou využívat předností sinusového filtru, zatímco servozesilovač ACOPOS P3 může provádět výkonnou regulaci jako obvykle.

Vyšší stupeň účinnosti

Použitím sinusových filtrů se z pravoúhlých napěťových pulzů stane ve velké míře sinusové napětí. Tím se zlepší energetická bilance, zajistí se šetrný vliv na motor a sníží se rušivé emise ve vedeních. Kromě toho se vyhladí průběh proudu, což sníží hluk motoru a jeho ztráty. Stupeň účinnosti celého servopohonu se zvýší.

ACOPOS P3 with filter

Vysoký celkový výkon

U servozesilovače ACOPOS P3 je zohledněna charakteristika sinusového filtru. Díky tomu lze udržet šířku pásma v proudovém regulačním obvodu a šířka pásma je stabilní a robustní. Tím se zajistí obvyklý celkový výkon servozesilovače ACOPOS P3.
U jiných výrobců se proudový regulační obvod při použití sinusových filtrů provozuje podle okolností s menší šířkou pásma, aby se zaručila stabilní a robustní regulace. V těchto případech však klesá výkonnost servopohonu.

Více naleznete na www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku