EST – Váš partner pro průmyslovou elektroinstalaci

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Elektro-System-Technik s.r.o. (EST) se za více než 25 let působení na českém trhu stala zavedenou obchodní firmou v oblasti prodeje výrobků pro elektroinstalaci. Na český a slovenský trh dodáváme renomované značky z Německa, Francie, Belgie, Rakouska a Itálie.

Naším cílem je nejen prodej samotných produktů, ale i servis a poradenství partnerům, kterými jsou velkoobchody, výrobní firmy, projektanti, architekti či koncoví zákazníci. Z těchto důvodů jsme v roce 2017 otevřeli v centrále společnosti showroom, kde si na ploše více než 150 m2 můžete prohlédnout a vyzkoušet vybrané produkty našich dodavatelů.
Výrobky, které na český a slovenský trh dodáváme, můžeme rozdělit do skupin podle oblasti použití: dům a byt, kanceláře a veřejné budovy, osvětlení, inteligentní elektroinstalace, komunikační technika a IT, průmysl, kabely a příslušenství.
V oblasti průmyslu musí produkty vyhovovat zvláštním nárokům – ať je to odolnost proti vlivům prostředí, nevýbušnost, flexibilita nebo třeba mobilita. Mezi naše dodavatele, kteří takové produkty nabízejí, patří Benning, Doepke, Telegärtner, Theben, Nexans či Walther-Werke. Dovolte nám je ve zkratce představit.

Renomovaní výrobci stručně

Benning – výrobce měřicích přístrojů pro elektrotechniky i revizní pracovníky
Benning dodává celou řadu multimetrů, které umí měřit stejnosměrné a střídavé napětí v rozsahu 1 mV – 1 000 V a proud v rozsahu 1 μA – 10 A, a klešťové multimetry až do 1 000 A. Je třeba zdůraznit, že většina z nich měří tzv. TRUE RMS, tedy skutečnou efektivní hodnotu napětí nebo proudu.
Benning je rovněž specialistou na zkoušečky instalací el. zařízení do 1 000 V, zkoušečky elektrických přístrojů a lékařských zařízení a testery fotovoltaických systémů. A kdo neměl v ruce zkoušečku Duspol, jako by nebyl.

est partner top

Theben – světová špička v systémech pro spínání v závislosti na čase, světle a teplotě
Žádný jiný výrobce v Evropě nemá tak široké spektrum výrobků v oblasti systémů pro spínání v závislosti na čase, světle a teplotě. Uživatel tak získává kompletní řešení od jediného dodavatele. Spolehlivé a přesné produkty Theben nejen šetří čas, ale také výrazně snižují náklady na energii.
V oblasti průmyslu najde uplatnění celá řada produktů: špičková čidla pohybu a přítomnosti, digitální a analogové spínací hodiny, čítače provozních hodin, soumrakové spínače, ale i produkty pro sběrnici KNX.

est partner 2

est partner 3

Doepke – renomovaný specialista na proudové chrániče a řešení ochrany proti reziduálnímu proudu
V produktové řadě Doepke najdete nejširší nabídku proudových chráničů na světě – přes 5000 typů. Chrání zdraví a život osob, chrání váš majetek. Kromě jističů a chráničů najdete v sortimentu kombinované chrániče, odpínače, hlavní vypínače, stykače či hladinové spínače.

est partner 4

Walther-Werke – průmyslové konektory Procon a CEE.
Velká variabilita sortimentu Procon je dána tím, že kontakty a pouzdra konektorů se dodávají zvlášť, takže si každý zákazník může sestavit sadu podle svého přání a potřeb. Walther-Werke rovněž přináší jedinečný systém bezšroubových a šroubových vidlic CEE s patentovaným řešením vstřikovaného těsnění 2K.

est partner 5

Titanex® je synonymem pro jedinečný kabel s pláštěm a izolací z elastomeru, který se výrazně liší od běžných kabelů typu H07RN-F. Za svou robustnost a neobyčejnou kvalitu vděčí právě speciálnímu plášti, který z něho dělá kabel vhodný pro vysokou zátěž. TITANEX® je ideálním kabelem pro průmysl (i chemický) a stavbu a je určen pro použití v suchém, vlhkém nebo mokrém prostředí. Kabel je vhodný pro pevné i pohyblivé přívody v provizorních instalacích, pro přímé uložení na komponenty a mechanické části strojů, výtahů apod. Kabel lze také použít v případě pevné instalace uložené do ochranných trubek nebo v přístrojích, i jako přívod motorů se jmenovitým napětím do 1000 V AC nebo do 750 V DC.

est partner 6

Telegärtner – výrobce komponent pro strukturovanou kabeláž a optické systémy
V oblasti DataVoice nabízí Telegärtner výkonné a snadno montovatelné systémové komponenty pro strukturovanou kabeláž měděných a optických sítí. Jsou to nejrůznější patch panely a rozvaděče, instalační kabely, zásuvky a konektory, patch kabely a spousta příslušenství.

Kde najít podrobné informace?

Podrobné informace o uvedených dodavatelích vč. katalogů a prospektů ke stažení najdete na stránkách www.est-praha.cz. Vybrané produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem showroomu v centrále společnosti.

Kde lze produkty koupit?

Produkty můžete zakoupit v síti velkoobchodů elektro, vybrané produkty můžete zakoupit on-line na www.est-shop.cz, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.
Uvedené výrobce, stejně jako další renomované výrobce v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

est partner logo

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711,
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz rijen 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2020

Číslo je zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.