Každý kluk či chlap miluje moderní technologie a různé vymoženosti. To se ale nedá říct o většině žen, které se těmto věcem chtějí zdárně vyhnout a mít svůj život raději jednodušší. Co se tak pořádně pochlapit a prosadit si svou?

Ve slovinské firmě TEM Čatež, kde usilují o stanovování moderních trendů, vyvinuli revoluční výrobek, světově první univerzální stmívač TOUCH, který představuje nový způsob ovládání osvětlení v době, kdy stmívání světelných zdrojů LED a úsporných zářivek je technicky náročné a nákladné, někdy dokonce nemožné.

Až několikanásobně rychlejší nabíjení vašeho iPhonu, iPadu či jakéhokoliv zařízení pomocí USB zásuvky a kabelu. Firma OBZOR, výrobní družstvo Zlín společně s americkou společností vyvíjí zásuvku s dvěma USB porty, která bude mít až čtyřikrát rychlejší výkon oproti dosavadním USB zásuvkám na evropském trhu.

Nový systém mechanizmů QucikFlex® od společnosti Schneider Electric, přináší na trh s vypínači a zásuvkami mnoho inovací. Mechanizmy QucikFlex jsou součástí produktové řady Merten. Mechanizmus je vybaven unikátní technologií vyměnitelných modulů, které lze do vypínačů nebo zásuvek připojit zepředu pouhým odstraněním klapky.

Firma OBZOR Zlín, český výrobce domovního elektroinstalačního materiálu, uvádí na trh novinky v řadě vypínačů DECENTE v podobě rozšířeného barevného provedení skleněných rámečků o dva nové barevné odstíny, sněhově bílou a černou.

Nikdo z nás si život bez elektřiny už neumí představit. Vypínač a zásuvku využíváme denně nespočetněkrát a ani se nad tím nijak nepozastavujeme. Jaké další doplňky v domovní elektroinstalaci nám usnadňují živobytí?

Firma OBZOR Zlín, český výrobce domovního elektroinstalačního materiálu, uvádí na trh novinky v řadě vypínačů DECENTE rozšířením násobnosti rámečků v materiálu dřevo, sklo a kov. Násobnosti rámečků se týkají jak vodorovného, tak svislého provedení až pro 5 přístrojů.

Schneider Electric a jeho značka vypínačů Merten přichází během podzimu na trh s naprostou novinkou vypínačů značky M-ELEGANCE.  Kromě toho, že poprvé po „desítkách“ let technici přicházejí s novým způsobem vypínání – tedy vypínač je naprosto odlišně vybaven zevnitř, tak se především jedná o naprostý designérský unikát. 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.

Najdete nás na Facebooku