Až několikanásobně rychlejší nabíjení vašeho iPhonu, iPadu či jakéhokoliv zařízení pomocí USB zásuvky a kabelu. Firma OBZOR, výrobní družstvo Zlín společně s americkou společností vyvíjí zásuvku s dvěma USB porty, která bude mít až čtyřikrát rychlejší výkon oproti dosavadním USB zásuvkám na evropském trhu.

Nový systém mechanizmů QucikFlex® od společnosti Schneider Electric, přináší na trh s vypínači a zásuvkami mnoho inovací. Mechanizmy QucikFlex jsou součástí produktové řady Merten. Mechanizmus je vybaven unikátní technologií vyměnitelných modulů, které lze do vypínačů nebo zásuvek připojit zepředu pouhým odstraněním klapky.

Firma OBZOR Zlín, český výrobce domovního elektroinstalačního materiálu, uvádí na trh novinky v řadě vypínačů DECENTE v podobě rozšířeného barevného provedení skleněných rámečků o dva nové barevné odstíny, sněhově bílou a černou.

Nikdo z nás si život bez elektřiny už neumí představit. Vypínač a zásuvku využíváme denně nespočetněkrát a ani se nad tím nijak nepozastavujeme. Jaké další doplňky v domovní elektroinstalaci nám usnadňují živobytí?

Firma OBZOR Zlín, český výrobce domovního elektroinstalačního materiálu, uvádí na trh novinky v řadě vypínačů DECENTE rozšířením násobnosti rámečků v materiálu dřevo, sklo a kov. Násobnosti rámečků se týkají jak vodorovného, tak svislého provedení až pro 5 přístrojů.

Schneider Electric a jeho značka vypínačů Merten přichází během podzimu na trh s naprostou novinkou vypínačů značky M-ELEGANCE.  Kromě toho, že poprvé po „desítkách“ let technici přicházejí s novým způsobem vypínání – tedy vypínač je naprosto odlišně vybaven zevnitř, tak se především jedná o naprostý designérský unikát. 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku