Rychlá a snadná implementace IoT aplikací

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nový řídicí systém Compact 100 s operačním systémem Linux® pracujícím v reálném čase dává uživatelům maximální volnost. Kompaktní zařízení lze programovat ve vývojovém prostředí CODESYS V3, je ho ale možné použít i pro vývoj v jazycích mimo IEC 61131, například Node-RED, Python či C++.

Jednoduchá je i pozdější instalace virtualizačního prostředí Docker®. S tímto doplňkem se řídicí systém Compact 100 proměňuje v plnohodnotné rozhraní do světa IIoT. Společnost WAGO naplno využila své bohaté zkušenosti a v jednom zařízení optimálně kombinuje požadavky dvou různých světů – průmyslové automatizace a IT.
Další výhodou řídicího systému Compact 100 je jeho konstrukční provedení. Díky možnosti montáže na DIN lištu podle normy DIN 43880 ho lze instalovat i do malých instalačních rozvaděčů. Integrovaná jednotka vstupů a výstupů (I/O) se společně s procesorovým modulem nachází v kompaktním pouzdře. Není proto zapotřebí prostor navíc pro další řídicí komponenty. Odnímatelné připojovací kabelové rozhraní zjednodušuje instalaci i uvedení do provozu.

WAGO Compact 100 2022 1

Výhody, které vám řídicí systém Compact 100 přináší:

  • Rychlý, snadný a flexibilní vývoj
  • Procesorový modul s operačním systémem Linux® pracujícím v reálném čase
  • Kompaktní řídicí systém s integrovanými vstupy/výstupy v pouzdře pro montáž na DIN lištu

Objednací číslo: 751-9301
Dostupnost: Skladem

WAGO Compact 100 2022 2

WAGO-Elektro spol. s r.o.
Rozvodova 1116/36, 143 00 Praha 4
Tel.: +420 261 090 143
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.wago.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku