Rychlá a snadná implementace IoT aplikací

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nový řídicí systém Compact 100 s operačním systémem Linux® pracujícím v reálném čase dává uživatelům maximální volnost. Kompaktní zařízení lze programovat ve vývojovém prostředí CODESYS V3, je ho ale možné použít i pro vývoj v jazycích mimo IEC 61131, například Node-RED, Python či C++.

Jednoduchá je i pozdější instalace virtualizačního prostředí Docker®. S tímto doplňkem se řídicí systém Compact 100 proměňuje v plnohodnotné rozhraní do světa IIoT. Společnost WAGO naplno využila své bohaté zkušenosti a v jednom zařízení optimálně kombinuje požadavky dvou různých světů – průmyslové automatizace a IT.
Další výhodou řídicího systému Compact 100 je jeho konstrukční provedení. Díky možnosti montáže na DIN lištu podle normy DIN 43880 ho lze instalovat i do malých instalačních rozvaděčů. Integrovaná jednotka vstupů a výstupů (I/O) se společně s procesorovým modulem nachází v kompaktním pouzdře. Není proto zapotřebí prostor navíc pro další řídicí komponenty. Odnímatelné připojovací kabelové rozhraní zjednodušuje instalaci i uvedení do provozu.

WAGO Compact 100 2022 1

Výhody, které vám řídicí systém Compact 100 přináší:

  • Rychlý, snadný a flexibilní vývoj
  • Procesorový modul s operačním systémem Linux® pracujícím v reálném čase
  • Kompaktní řídicí systém s integrovanými vstupy/výstupy v pouzdře pro montáž na DIN lištu

Objednací číslo: 751-9301
Dostupnost: Skladem

WAGO Compact 100 2022 2

WAGO-Elektro spol. s r.o.
Rozvodova 1116/36, 143 00 Praha 4
Tel.: +420 261 090 143
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.wago.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku