Rychlá a snadná implementace IoT aplikací

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nový řídicí systém Compact 100 s operačním systémem Linux® pracujícím v reálném čase dává uživatelům maximální volnost. Kompaktní zařízení lze programovat ve vývojovém prostředí CODESYS V3, je ho ale možné použít i pro vývoj v jazycích mimo IEC 61131, například Node-RED, Python či C++.

Jednoduchá je i pozdější instalace virtualizačního prostředí Docker®. S tímto doplňkem se řídicí systém Compact 100 proměňuje v plnohodnotné rozhraní do světa IIoT. Společnost WAGO naplno využila své bohaté zkušenosti a v jednom zařízení optimálně kombinuje požadavky dvou různých světů – průmyslové automatizace a IT.
Další výhodou řídicího systému Compact 100 je jeho konstrukční provedení. Díky možnosti montáže na DIN lištu podle normy DIN 43880 ho lze instalovat i do malých instalačních rozvaděčů. Integrovaná jednotka vstupů a výstupů (I/O) se společně s procesorovým modulem nachází v kompaktním pouzdře. Není proto zapotřebí prostor navíc pro další řídicí komponenty. Odnímatelné připojovací kabelové rozhraní zjednodušuje instalaci i uvedení do provozu.

WAGO Compact 100 2022 1

Výhody, které vám řídicí systém Compact 100 přináší:

  • Rychlý, snadný a flexibilní vývoj
  • Procesorový modul s operačním systémem Linux® pracujícím v reálném čase
  • Kompaktní řídicí systém s integrovanými vstupy/výstupy v pouzdře pro montáž na DIN lištu

Objednací číslo: 751-9301
Dostupnost: Skladem

WAGO Compact 100 2022 2

WAGO-Elektro spol. s r.o.
Rozvodova 1116/36, 143 00 Praha 4
Tel.: +420 261 090 143
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.wago.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku