ROBOTY 2024 se vracejí zpět k základům

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tradiční konference zaměřená na trendy v robotizaci i obecně v průmyslu bude opět v Brně již 23. a 24. ledna 2024. Cílem je vrátit se zpět k počátkům této akce a přinést každoročně novinky v robotice na jedno místo.

Konference také předvede svěží tipy na novinky i stálice robotického trhu. Tentokrát nejen v hlavním sále, ale také v paralelních sekcích. Do Brna přijedou i samotné roboty, které znovu představí na dvě desítky praktických aplikací.
Konference ROBOTY 2024 přináší nejnovější informace a trendy v oblasti robotiky a inovací v průmyslu. Konference je jedním z předních setkání odborníků, manažerů a techniků v robotickém odvětví.
S ohledem na obtíže, kterým firemní sféra čelí v důsledku rostoucích provozních nákladů, se stává investice do automatizace a robotizace stále nezbytnější. ROBOTY 2024 staví robotiku do popředí jako klíčový nástroj k dosažení efektivity a zvýšení produktivity, což jsou klíčové faktory v boji proti inflačním tlakům.
Správná investice do robotiky může být klíčem k úspěchu. V rámci dvoudenního programu konference budou odborníci prezentovat nejnovější technologické trendy, diskutovat o výzvách průmyslu a nabídnou inspiraci pro efektivní využívání robotiky.

roboty 2024 1
Přednášky budou probíhat jak v hlavním sále, ta i dvou paralelních sekcích, kde se zaměří na robotiku – ze všech úhlů, pohledů i přínosů.
Samotný program konference pak tvoří dva dny přednášek, diskuzí a také osvědčeného networkingu. Omezený počet dvoudenních vstupenek na konferenci obsahuje předem vypsaný externí networking mimo výstavní prostory konference. Primárně určeno pro výrobní firmy. Vybrat si můžete buď z jednodenních či dvoudenních vstupenek.
Vstupenky na konferenci ROBOTY 2024 jsou již k dispozici na oficiálních stránkách www.konference-roboty.cz.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku