Společnost RAVEO s.r.o. rozšiřuje nabídku o hřídelové spojky!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Vyslyšeli jsme požadavky mnoha našich zákazníků a nově rozšířili náš sortiment o různé typy hřídelových spojek. Uvědomujeme si, že poháněný stroj netvoří pouze pohon samotný, ale je potřeba zajistit také jeho vzájemné propojení s pohonnou jednotkou.

Naším cílem je proto nabídnout zákazníkům ucelené řešení pohonného systému tak, aby došlo k eliminaci nákladů a času, které musel doposud zákazník obětovat při hledání vhodných spojovacích komponent pro finální kompletaci strojního zařízení.

Naše produktová kategorie hřídelových spojek nabízí širokou škálu rozličných typů a velikostí, které se liší v mnoha parametrech a vlastnostech, ať už jde o konstrukční provedení, velikost přenosu krouticího momentu nebo výběr materiálu. Díky tomu lze s výhodou přizpůsobit hřídelovou spojku dle požadavků dané aplikace.

V našem sortimentu nově najdete tyto kategorie hřídelových spojek:

 • Kovové vlnovcové spojky
 • Elastomerové spojky
 • Torzně pružné spojky
 • Spojovací hřídele
 • Magnetické spojky
 • Bezpečnostní spojky
 • Kotoučové spojky
 • Upínací sady
 • Pevné spojky a stahovací disky

hridelove spojky 2

V každé z těchto kategorií jsou kromě hliníkových a ocelových spojek dostupné také varianty vyrobené z nerezové oceli určené zejména do vlhkého prostředí nebo potravinářského průmyslu. U většiny spojek lze vybrat mezi provedením s pero-drážkami, svěrnými náboji (dělenými i nedělenými) nebo stavěcími šrouby.

hridelove spojky 3

Mimo výše uvedené vynikají naše hřídelové spojky zajímavou cenou a krátkými dodacími termíny díky jejich kompletní produkci probíhající v Německu.

Více informací včetně katalogových listů najdete v příslušné produktové kategorii.

WGVZ logo

RAVEO s.r.o.
Tř. Tomáše Bati 1851, 765 02 Otrokovice
Tel.: +420 577 700 150
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.raveo.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku