Společnost RAVEO s.r.o. rozšiřuje nabídku o hřídelové spojky!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Vyslyšeli jsme požadavky mnoha našich zákazníků a nově rozšířili náš sortiment o různé typy hřídelových spojek. Uvědomujeme si, že poháněný stroj netvoří pouze pohon samotný, ale je potřeba zajistit také jeho vzájemné propojení s pohonnou jednotkou.

Naším cílem je proto nabídnout zákazníkům ucelené řešení pohonného systému tak, aby došlo k eliminaci nákladů a času, které musel doposud zákazník obětovat při hledání vhodných spojovacích komponent pro finální kompletaci strojního zařízení.

Naše produktová kategorie hřídelových spojek nabízí širokou škálu rozličných typů a velikostí, které se liší v mnoha parametrech a vlastnostech, ať už jde o konstrukční provedení, velikost přenosu krouticího momentu nebo výběr materiálu. Díky tomu lze s výhodou přizpůsobit hřídelovou spojku dle požadavků dané aplikace.

V našem sortimentu nově najdete tyto kategorie hřídelových spojek:

 • Kovové vlnovcové spojky
 • Elastomerové spojky
 • Torzně pružné spojky
 • Spojovací hřídele
 • Magnetické spojky
 • Bezpečnostní spojky
 • Kotoučové spojky
 • Upínací sady
 • Pevné spojky a stahovací disky

hridelove spojky 2

V každé z těchto kategorií jsou kromě hliníkových a ocelových spojek dostupné také varianty vyrobené z nerezové oceli určené zejména do vlhkého prostředí nebo potravinářského průmyslu. U většiny spojek lze vybrat mezi provedením s pero-drážkami, svěrnými náboji (dělenými i nedělenými) nebo stavěcími šrouby.

hridelove spojky 3

Mimo výše uvedené vynikají naše hřídelové spojky zajímavou cenou a krátkými dodacími termíny díky jejich kompletní produkci probíhající v Německu.

Více informací včetně katalogových listů najdete v příslušné produktové kategorii.

WGVZ logo

RAVEO s.r.o.
Tř. Tomáše Bati 1851, 765 02 Otrokovice
Tel.: +420 577 700 150
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.raveo.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku