Společnost RAVEO s.r.o. představuje nové certifikované DC motory s krytím IP66!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Naše produkty se se neustále zlepšují a jejich vývoj se pohybuje kupředu. Oblíbená řada DC motorů, od společnosti Transtecno, EC IP66 podstoupily nový důležitý upgrade krytí IP.

Nově tedy nabízíme inovovanou řadu DC motorů certifikovaných s ochranou IP66!

 • Motory získali certifikaci IEC / EN 60529.
 • Rozsah výkonu od 100W do 600W.
 • Možnost napájení motorů 12/24 VDC.
 • Výstupní krouticí moment v rozsahu od 0,31 Nm - 2,54 Nm při 3000 ot / min.

Stejnosměrné motory se zvýšenou odolností proti vodě se běžně používají například v zahradnictví, námořním sektoru, rybářském průmyslu, v technologických zařízeních sloužících pro čistící účely nebo také na vozidlech AGV.

dc motory ip66 1

7 důvodů, proč jsou stejnosměrné motory tou správnou volbou:

 1. Stejnosměrné motory se snadno používají a ovládají
  Stejnosměrné motory jsou menší a lehčí než standardní střídavé motory. Ovládání kartáčových stejnosměrných motorů je jednoduché.
 2. Žádná další zbytečná kabeláž
  Při použití stejnosměrných pohonů postačí napájení z baterie, které eliminuje přebytečné metry kabeláže.
 3. Robustní řešení
  V případě vysoké vlhkosti nebo jiných extrémních podmínek bude motor potřebovat stupeň krytí IP65 nebo dokonce IP66. Motor je pak chráněn proti prachu a stříkající vodě. Tyto motory se možné kombinovat s celou řadou hliníkových převodovek, což umožňuje velmi široké spektrum koncepcí pohonu.
 4. Jednoduchá údržba
  Kartáčové stejnosměrné motory vyžadují jen malou údržbu. Při opotřebení uhlíků se jen jednoduše vymění. Malá údržba znamená malé náklady.
 5. Specifické řešení pro zákazníky
  Snažíme se vytvářet řešení, které je pro danou aplikaci ideální. K našim DC motorům jsme schopni poskytnout řadu možností řízení a nastavení. Pro projekty s větším množství odběru jsme schopni navrhnout DC pohony zcela na míru z pohledu rozměrů, napájením, rychlosti i síly.
 6. Charakteristika točivého momentu
  Stejnosměrné motory ve srovnání se střídavými motory snášejí lépe přetížení. Jsou ideální pro aplikace, při kterých je třeba dosáhnout vyššího točivého momentu než, který je nominálně určený.
 7. Kompaktní velikost
  Pokud máte omezený prostor, DC motory jsou tou správnou volbou.

dc motory ip66 2

WGVZ logo

RAVEO s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1851, 765 02 Otrokovice
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 577 700 150
www.raveo.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku