Milujeme roboty – RAVEO s.r.o.!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Naše reputace z oboru robotiky a automatizace neustále pozitivně roste! Proto vám čím dál tím více poskytujeme inovační řešení a přístupy potřebné pro vaše aplikace.

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru uvádíme do pohybu stovky strojů ročně, přičemž žádná z aplikací není totožná.

Kvalitní a především komplexní zázemí engineeringu nám umožňuje stát se vaším strategickým partnerem. Rádi spojujeme a hledáme řešení tak, aby bylo dosaženo souladu - jak z hlediska technologického, provozního nebo i obchodního. Díky naším řešením se můžete soustředit na věci, na kterých opravdu záleží, protože pokud se chcete stát v něčem opravdu výjimeční, pak zde jednoduše není prostor pro chyby.

Naše řešení pro robotiku můžete nalézt v průmyslových, industriálních, autonomních, balicích, intralogistických, operačních, zdravotnických, mobilních nebo kolaborativních aplikacích. Naše řešení opravdu pomáhají zákazníkům vytvořit inovativní stroje a zařízení s vysokou přidanou hodnotou.

roboty raveo 2

 • Optimalizujeme kapacity
  V naší nabídce naleznete stovky produktů, které v rámci kombinací s jinými komponenty nabízí tisíce různých řešení. Řešení si u nás nalezne opravdu každý.
 • Menší, lehčí a rychlejší
  To vám umožní nejen správný výběr motoru pro aplikaci, ale především rychle přejdete od návrhu až po uvedení do provozu.
 • Podpoříme váš business
  Díky variabilitě produktů a našemu konstrukčnímu oddělení vám pomůžeme urychlit proces prototypu. Vy se tak můžete věnovat obchodní strategii a rozvoji.

Typickými produkty z našeho portfolia pro robotiku jsou především:

Cykloidní převodovky Nabtesco – jsou prakticky osazeny v každém robotu. Nabtesco má přes 65 procent celosvětového businessu z pohledu převodovek do robotů. Tyto extrémně tuhé a přesné převodovky aplikujeme velmi často jako přídavné osy k robotům (polohovadla) nebo třeba jako rotační stoly (index table).

Direct Drive motory KOLLMORGEN – momentové motory jsou více a více nasazovány do robotických os buď jako přímé pohony nebo ve spojení s cykloidními nebo planetovými převodovkami. Mám reálné zkušenosti s implementacemi u zákazníků, kteří patří mezi lídry trhu.

roboty raveo 1

Zjistěte více u našich odborníků na telefonu +420 577 700 150 nebo e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku