Hledá se PLC guru. Test programátorských dovedností ověří vaše know-how

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zajímavou výzvu pro zkušené i začínající programátory nachystala společnost EUROSOFT - Control s.r.o. na webu plcguru.cz. Vyplněním krátkého testu zjistíte, zda by vaše znalosti v oblasti PLC obstály při práci na projektech po celém světě pro významné klienty, jako jsou Tesla, BMW či Volvo.

Dotazník o pěti až šesti otázkách nezabere víc než 5 minut a nabízí dvě úrovně obtížnosti – základní, nebo pokročilou znalost programování. O velkém zájmu a soutěživosti svědčí to, že test už vyplnila téměř stovka specialistů.

plcguru 1

V jednodušší verzi se otázky týkají například velikosti datového typu INT či počtu kroků v FB vytvořeném v GRAPH 7; složitější zjišťuje třeba povědomí o správném typu adresního registru u konkrétního systému využívaného multiinstančním FB. Volitelnou možností je vpisování poznámek k odpovědím – pokud tedy budete mít pocit, že by zadání šlo zodpovědět i jinak, nebo se budete chtít pochlubit vlastním řešením, máte šanci se ukázat!

Výstupem testu pak může být nejen váš dobrý pocit z bezchybného výsledku, ale také možná nabídka pracovního uplatnění. Pokud jste skutečný guru, společnost vám ráda nabídne nadstandardní finanční ohodnocení (vyšší než například v Německu), atraktivní zakázky na stabilních projektech doma i v zahraničí, příležitost ke kariérnímu růstu a zejména získání cenných zkušeností.

Myslíte si, že právě vy jste PLC guru?

Je pro vás test ztráta času, ale práce pro EUROSOFT – Control by vás zajímala?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku