Hledá se PLC guru. Test programátorských dovedností ověří vaše know-how

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zajímavou výzvu pro zkušené i začínající programátory nachystala společnost EUROSOFT - Control s.r.o. na webu plcguru.cz. Vyplněním krátkého testu zjistíte, zda by vaše znalosti v oblasti PLC obstály při práci na projektech po celém světě pro významné klienty, jako jsou Tesla, BMW či Volvo.

Dotazník o pěti až šesti otázkách nezabere víc než 5 minut a nabízí dvě úrovně obtížnosti – základní, nebo pokročilou znalost programování. O velkém zájmu a soutěživosti svědčí to, že test už vyplnila téměř stovka specialistů.

plcguru 1

V jednodušší verzi se otázky týkají například velikosti datového typu INT či počtu kroků v FB vytvořeném v GRAPH 7; složitější zjišťuje třeba povědomí o správném typu adresního registru u konkrétního systému využívaného multiinstančním FB. Volitelnou možností je vpisování poznámek k odpovědím – pokud tedy budete mít pocit, že by zadání šlo zodpovědět i jinak, nebo se budete chtít pochlubit vlastním řešením, máte šanci se ukázat!

Výstupem testu pak může být nejen váš dobrý pocit z bezchybného výsledku, ale také možná nabídka pracovního uplatnění. Pokud jste skutečný guru, společnost vám ráda nabídne nadstandardní finanční ohodnocení (vyšší než například v Německu), atraktivní zakázky na stabilních projektech doma i v zahraničí, příležitost ke kariérnímu růstu a zejména získání cenných zkušeností.

Myslíte si, že právě vy jste PLC guru?

Je pro vás test ztráta času, ale práce pro EUROSOFT – Control by vás zajímala?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku