Maximální zákaznické výhody z digitální transformace

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Partnerský program EPLAN Partner Network byl založen před více než dvěma lety a v průběhu této doby se do programu zapojilo přibližně šedesát společností.

Strategičtí partneři jako Phoenix Contact, Siemens a Rockwell Automation a technologičtí partneři – včetně společností ABB, Lapp Kabel, Wago a Weidmüller – se potkávají na jednom základním principu: jejich řešení přinášejí nejvyšší stupeň integrace se softwarovým řešením EPLAN. V době digitální transformace každý kombinuje síly, aby spolu mohly plynule komunikovat různé softwarové aplikace, jako jsou konfigurátory produktů, CPQ, PLC, PLM/ERP a další.

Firmy spoléhají na různé softwarové aplikace od různých výrobců. Partnerský program EPLAN Partner Network byl založen pro využití plného potenciálu produktivních interakcí mezi různými řešeními v prostředí konfigurátorů produktů, CPQ, PLC a PLM/ERP. Partneři si stanovili závazné cíle pro další rozvoj své integrace, čímž vytvořili solidní základ pro své zákazníky – výrobní firmy. Ty těží z testované kvality softwaru, jejího neustálého rozvoje a systematického zvyšování výhod pro vlastní pracovní postupy. Otevřená rozhraní a hluboká integrace nabízejí mnoho příležitostí pro implementaci digitální transformace v reálném světě.

vyhody dt 2023 top

Klíčem je integrace

EPLAN Partner Network je mezinárodní partnerský program se čtyřmi typy partnerství: strategickými partnery, technologickými partnery, partnery pro řešení a výzkumnými partnery. Zákazníci získávají největší výhody prostřednictvím společného rozvoje integrace partnerských produktů, nemluvě o zabezpečování kvality a podpoře založené na otevřených rozhraních.

Rozšíření o mezinárodní partnery

Dalšími technologickými partnery jsou Auvesy-MDT, Ehrt, Gossen Metrawatt, Jetter a Sigmatek. V mezinárodním měřítku byly do sítě začleněny také firmy Digiwin (Čína) a Trace Software (Francie), stejně jako globální hráči Omron, Wago a Weidmüller. Sandra Huangová z firmy Digiwin říká: „Rozhraní mezi Digiwin PLM a EPLAN pomáhá inženýrům plně se soustředit na jejich vlastní projektové práce. Všechny relevantní informace včetně kusovníků, dat komponent a projektových dat jsou mezi platformou EPLAN a PLM Digiwin automaticky synchronizovány. Uživatelé oceňují konzistentní a aktuální data v průběhu celého životního cyklu projektu.“

vyhody dt 2023 2
Na straně partnerů řešení je mnoho známých automatizačních společností, jako je Alexander Bürkle (velkoobchod s elektronikou a poskytovatel technických služeb), CADTalk (integrace CAD/PDM-ERP), Cideon (integrátor systémů), D&TS GMBH (správa kmenových dat), Elmo Solutions (integrace CAD/PDM/PLM-ERP), Grollmus (programování PLC), PLM CAD Utilities (integrace CAD/PDM/PLM-ERP), Secude International (partner Microsoft a SAP), Semodia (export MTP), Solidline (dodavatel systémů PLM), Wus-Tec (výroba kabelů) a Zahnen Technik (vodní hospodářství a čištění odpadních vod). To ukazuje širokou škálu řešení, která jsou využívána a integrována do prostředí EPLAN. Benedikt Ney, technický ředitel firmy Zahnen Technik, říká: „Chceme všem zajistit přístup k čisté vodě. Díky našemu úžasnému partnerství s firmou EPLAN se k naplnění této vize dostáváme stále blíže.“
V oblasti partnerství s výzkumnými organizacemi je možné jmenovat nedávno podepsanou spolupráci s TH Lübeck, která rozšiřuje okruh stávajících výzkumných partnerů, centrum E4CT (European 4.0 Transformation Center) nebo Ústav pro řízení obráběcích strojů a výrobních jednotek (ISW) na Univerzitě ve Stuttgartu.

Více se dozvíte na: www.eplan.cz/eplan-partner-network

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku