Inteligentní energetická řešení Banner Batteries

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

„Inteligentní energetická řešení měla v naší společnosti vždy nejvyšší prioritu. Z tohoto důvodu doporučujeme naše energetické balíčky, které vycházejí z našich vysoce kvalitních zdrojů energie a inovativní technologie nabíjení Banner SELECT.

Lze je rozšířit také o řídicí systémy, správu vozového parku a odpovídající služby, podle intenzity využití a velikosti vozového parku,“ vysvětluje vedoucí obchodní sekce průmyslových baterií skupiny Banner pan Josef Berger. „Neustále pracujeme na vytváření nových možností, jak energii odebíranou při nabíjení ze zásuvky doručit s minimálními ztrátami do skladištní manipulační techniky. Současně lze takto optimalizovat provozní náklady,“ dodává pan Berger. Díky tomuto přístupu se navíc velká část vynaložené energie skutečně použije k zamýšlenému účelu a nezahřívá zdroj energie. Výsledkem je prodloužení životnosti baterie na maximum. „Souhrnně lze říct, že v rámci svých možností máme vždy zájem optimalizovat náklady po dobu životnosti energetických balíčků u našich zákazníků,“ říká výstižně vedoucí obchodní sekce pan Josef Berger. Kromě inteligentních energetických řešení má společnost Banner Batteries samozřejmě také celé současné portfolio vysoce kvalitních průmyslových baterií a poskytne informace o svém komplexním poradenství a službách, které souvisejí s energetickým managementem.

inteligennti reseni 2019 1

Banner Baterie ČR, s.r.o.
Přátelství 1011, 104 00 Praha 10
Tel.: +420 267 090-510
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bannerbatteries.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku