Inteligentní energetická řešení Banner Batteries

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

„Inteligentní energetická řešení měla v naší společnosti vždy nejvyšší prioritu. Z tohoto důvodu doporučujeme naše energetické balíčky, které vycházejí z našich vysoce kvalitních zdrojů energie a inovativní technologie nabíjení Banner SELECT.

Lze je rozšířit také o řídicí systémy, správu vozového parku a odpovídající služby, podle intenzity využití a velikosti vozového parku,“ vysvětluje vedoucí obchodní sekce průmyslových baterií skupiny Banner pan Josef Berger. „Neustále pracujeme na vytváření nových možností, jak energii odebíranou při nabíjení ze zásuvky doručit s minimálními ztrátami do skladištní manipulační techniky. Současně lze takto optimalizovat provozní náklady,“ dodává pan Berger. Díky tomuto přístupu se navíc velká část vynaložené energie skutečně použije k zamýšlenému účelu a nezahřívá zdroj energie. Výsledkem je prodloužení životnosti baterie na maximum. „Souhrnně lze říct, že v rámci svých možností máme vždy zájem optimalizovat náklady po dobu životnosti energetických balíčků u našich zákazníků,“ říká výstižně vedoucí obchodní sekce pan Josef Berger. Kromě inteligentních energetických řešení má společnost Banner Batteries samozřejmě také celé současné portfolio vysoce kvalitních průmyslových baterií a poskytne informace o svém komplexním poradenství a službách, které souvisejí s energetickým managementem.

inteligennti reseni 2019 1

Banner Baterie ČR, s.r.o.
Přátelství 1011, 104 00 Praha 10
Tel.: +420 267 090-510
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bannerbatteries.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku