Inteligentní energetická řešení Banner Batteries

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

„Inteligentní energetická řešení měla v naší společnosti vždy nejvyšší prioritu. Z tohoto důvodu doporučujeme naše energetické balíčky, které vycházejí z našich vysoce kvalitních zdrojů energie a inovativní technologie nabíjení Banner SELECT.

Lze je rozšířit také o řídicí systémy, správu vozového parku a odpovídající služby, podle intenzity využití a velikosti vozového parku,“ vysvětluje vedoucí obchodní sekce průmyslových baterií skupiny Banner pan Josef Berger. „Neustále pracujeme na vytváření nových možností, jak energii odebíranou při nabíjení ze zásuvky doručit s minimálními ztrátami do skladištní manipulační techniky. Současně lze takto optimalizovat provozní náklady,“ dodává pan Berger. Díky tomuto přístupu se navíc velká část vynaložené energie skutečně použije k zamýšlenému účelu a nezahřívá zdroj energie. Výsledkem je prodloužení životnosti baterie na maximum. „Souhrnně lze říct, že v rámci svých možností máme vždy zájem optimalizovat náklady po dobu životnosti energetických balíčků u našich zákazníků,“ říká výstižně vedoucí obchodní sekce pan Josef Berger. Kromě inteligentních energetických řešení má společnost Banner Batteries samozřejmě také celé současné portfolio vysoce kvalitních průmyslových baterií a poskytne informace o svém komplexním poradenství a službách, které souvisejí s energetickým managementem.

inteligennti reseni 2019 1

Banner Baterie ČR, s.r.o.
Přátelství 1011, 104 00 Praha 10
Tel.: +420 267 090-510
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bannerbatteries.com

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, březen 2020

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.