Inteligentní energetická řešení Banner Batteries

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

„Inteligentní energetická řešení měla v naší společnosti vždy nejvyšší prioritu. Z tohoto důvodu doporučujeme naše energetické balíčky, které vycházejí z našich vysoce kvalitních zdrojů energie a inovativní technologie nabíjení Banner SELECT.

Lze je rozšířit také o řídicí systémy, správu vozového parku a odpovídající služby, podle intenzity využití a velikosti vozového parku,“ vysvětluje vedoucí obchodní sekce průmyslových baterií skupiny Banner pan Josef Berger. „Neustále pracujeme na vytváření nových možností, jak energii odebíranou při nabíjení ze zásuvky doručit s minimálními ztrátami do skladištní manipulační techniky. Současně lze takto optimalizovat provozní náklady,“ dodává pan Berger. Díky tomuto přístupu se navíc velká část vynaložené energie skutečně použije k zamýšlenému účelu a nezahřívá zdroj energie. Výsledkem je prodloužení životnosti baterie na maximum. „Souhrnně lze říct, že v rámci svých možností máme vždy zájem optimalizovat náklady po dobu životnosti energetických balíčků u našich zákazníků,“ říká výstižně vedoucí obchodní sekce pan Josef Berger. Kromě inteligentních energetických řešení má společnost Banner Batteries samozřejmě také celé současné portfolio vysoce kvalitních průmyslových baterií a poskytne informace o svém komplexním poradenství a službách, které souvisejí s energetickým managementem.

inteligennti reseni 2019 1

Banner Baterie ČR, s.r.o.
Přátelství 1011, 104 00 Praha 10
Tel.: +420 267 090-510
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bannerbatteries.com

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červen 2020

Číslo je zaměřené na identifikační systémy, trafostanice, transformátory a zabezpečovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.