Jednoduše řečeno, dáváme vám jistotu spojení pro spolehlivý přenos signálů a napájení pro různé systémy a zařízení v mnoha průmyslových odvětvích po celém světě. Tak zní úvodní slova ve videu, které nás seznamuje se společností Murrelektronik a její filozofií.

Skupina produktů Emparro od společnosti Murrelektronik má další přírůstek. Představujeme vám třífázově napájené spínané zdroje Emparro 3~ pro rozvody napětí 24 V DC, které jsou významnými prvky při budování napájecích soustav nejvyšší kvality.

Bezpečnostní zdroje pro napájení zařízení pro bezpečnostní účely musí být instalovány jako upevněná zařízení a to tak, aby na ně porucha normálního napájení nemohla mít nepříznivý vliv.

Spínané síťové napájecí zdroje Emparro67 jsou speciálně navrženy k použití mimo řídicí rozvaděč. Odolávají i těm nejtěžším provozním podmínkám a lze je instalovat přímo do provozního prostředí, bezprostředně vedle spotřebičů.

Když se vysloví jméno firmy Caterpillar, většina (mužů) si představí velká rýpadla, dozery, nakladače, dampry a další velké stavení stroje. Vidíme je na našich stavbách již od roku 1969 od chvíle, kdy se začala stavět naše první dálnice D1. Už tehdejší vláda si uvědomila, že bez těchto strojů se dálnice prostě postavit nedá.

V dnešní době je elektrická energie poměrně drahá záležitost. Většina z nás se snaží najít cesty, jak její spotřebu co nejvíce snížit a ušetřit tak nějakou část výrobních nákladů, díky čemuž se zlevní celá výroba. Způsobů jak ušetřit elektrickou energii je několik, přes efektivní řízení výroby např. pomocí měničů frekvence tak po důmyslná zařízení, která dokáží snížit spotřebu elektrické energie v závislosti na zátěži o několik jednotek procent.

Emparro Cap je nejnovějším vyrovnávacím modulem od Murrelektronik. Modul napomáhá vzniku spolehlivých řešení napájení, zajišťuje bezproblémový chod průmyslových procesů, a tím se zasluhuje o maximální dostupnost celého systému. Díky Emparro Cap bezproblémově překlenete poklesy napětí a tím se chráníte před dlouhými a nákladnými odstávkami.

V německém Hamburku se v současnosti buduje jedno z nejmodernějších výzkumných středisek, známé jako XFEL (X-Ray Free Electron Laser). Po plánovaném dokončení stavby v roce 2016 bude XFEL sloužit k emitování ultrakrátkých rentgenových paprsků v 3,4 km dlouhém tunelu. Tento projekt přinese nové možnosti výzkumu vědcům z celého světa.

Majitelé solárních elektráren jsou často mylně považováni za prospěcháře, kteří jen vydělávají na dotovaném výkupu této elektřiny. Není však elektrárna jako elektrárna. Dnes vám představíme nadšence, který vlastní malou fotovoltaickou elektrárnu, ale žádné dotace nevyužívá – všechnu vyrobenou elektřinu sám spotřebuje.

Nabídka výrobků společnosti Murrelektronik se s příchodem nového roku rozrostla o několik významných produktů z oblasti napájení. Dlouholetý přístup tohoto výrobce k napájení coby komplexní soustavě, integrující a kombinující mnoho funkčních prvků, dává prostor k vytvoření napájecího systému doslova šitého na míru právě té Vaší aplikaci – systému výkonného, spolehlivého, úsporného, celosvětově použitelného a v neposlední řadě designově jednotného.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku