Malý kompaktní multimetr se ss/stř kleštěmi Chauvin-Arnoux – Multimetrix. Dvě zkoušečky v novém konstrukčním provedení – C.A 771 a C.A 773 do 1400 Vss./1000 V stř. a zkoušečka 2100-Gamma s vestavěnou bezdotykovou zkoušečkou.

Kdo ví co se děje... ten ušetří... a vždy je v obraze... ZAM SERVIS má pro Vás řešení, které usnadní vaši montáž a následnou instalaci. S rádiovým systémem záznamníků testo Saveris 2 máte teplotu a vlhkost vždy pod kontrolou a je jedno kde právě jste.

Tradice firmy Camille Bauer je známá nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou ve velké míře využívány v těch nejnáročnějších podmínkách a splňují požadavky nejvyšší kvality. K dosud vyráběným přístrojům, které vždy zaručovaly nejmodernější trendy a způsoby použití se přidává i nový převodník SINEAX DM5S/DM5F.

V současné době lze kvalitu napětí považovat za vlastnost, která umožňuje hodnocení dodávky elektřiny při respektování ekonomické rentability. Jistě lze požadovat dodávku elektrické energie v co nejvyšší kvalitě, pak je třeba počítat s odpovídající cenou uvedeného produktu.

Systém DIRIS Digiware od firmy SOCOMEC je zcela nový způsob jakým měřit elektrické parametry sítě. Toto revoluční řešení pro měření elektrických parametrů přináší vysoký stupeň flexibility do elektrických instalací a zapojení a konfigurace je nyní jednodušší než kdykoliv v minulosti.

Nový hlídač izolačního stavu ISOMETER® iso685-D pro neuzemněné AC, AC / DC a DC napájecí sítě (IT systémy) se jmenovitým napětím AC / DC 0...690 V a DC 0...1000 V s možností rozšíření rozsahu díky vazebným členům.

Jsem rád, že zde mohu představit dlouho očekávanou noviku, klešťový měřič AC/DC unikajicích proudů UNI-T UT258A. Co činí tento přístroj unikatní ve své cenové hladině jsou mimořádně malé kleště a celkově malé rozměry. Pokud ke své práci potřebujete velký průměr kleští, tak tento článek dále číst nemusíte.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2019

Číslo je zaměřené na rozváděčovou techniku, datová centra, měřicí a zkušební techniku

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.