Tak především se zatím patřičně nezažil pojem stanovené měřidlo. Stanovená měřidla dle metrologického zákona č. 505/1990 Sb. ve znění pozdějších předpisů jsou měřidla, která MPO stanoví vyhláškou k povinnému ověřování.

TMV SS je tradičním dodavatelem termokamer a dalších zařízení pro oblast prediktivní údržby s více než 30-letou tradicí. Naším trvalým závazkem je nabízet technicky vyspělé a spolehlivé zařízení pro diagnostické aplikace včetně servisní a aplikační podpory.

Začíná vaše měřicí technika s poklesem teploty okolí stávkovat? Není se čemu divit, má na to plné právo. Pokud ale sáhnete po multimetru Fluke 87V ve verzi MAX, nějaké „odmlouvání“ nečekejte ani při čtyřiceti stupních pod nulou.

Při snaze o snížení nákladů a optimalizaci spotřeby je nezbytností rozsáhlé měření energie. Pro zjednodušení tohoto úkolu teď portfolio společnosti WAGO obsahuje nové elektroměry s certifikací MID, které jsou vybavené páčkovým připojovacím systémem Push-in CAGE CLAMP® a nabízejí několik špičkových předností.

Strana 3 z 15