Konfigurátor pro kabelové nosné systémy (KNS) z Koposu

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Cílem programu je poskytnout zákazníkovi větší komfort při práci s výrobky firmy KOPOS KOLÍN a.s. Program pracuje s výrobky produktového portfolia kabelových nosných systémů, kterými jsou kabelové žlaby Mars a Jupiter, kabelové lávky, drátěné žlaby.

kns 1

Konfigurátor je intuitivní, přehledný a uživatelsky příjemný. Základní myšlenkou programu je vést uživatele v jednoduchých krocích k výběru kabelových tras podle jeho požadavků a zároveň ho nezahlcovat podrobnými informacemi o jednotlivých výrobcích typu podložka apod. Snažili jsme se vytvořit program, který je uživatel schopen ovládat bez dlouhého předchozího školení a který zároveň poskytne přehledně informace o všech komponentech, které je třeba pro vytvoří kabelové nosné trasy použít. Konfigurátor KNS tak dopočítává všechny jednotlivé položky, jako jsou víka, závěsy, spojovací materiál, a to do potřebné délky trasy, kterou si zákazník sám určí. Základním výstupem tohoto programu je kompletní soupiska materiálu, která slouží jako podklad pro objednávku.
Součástí programu je též výpočet komponent pro tvorbu kabelových tras se zachováním funkčnosti při požáru, které se v současné době stávají již běžnou součástí každé větší stavby.

Výhody konfigurátoru:

  • vždy aktuální výrobky
  • snadné sestavení kabelových tras ve třech krocích
  • možnost separátního výběru trasy a zavěšení
  • možnost uložení projektu a následného doplňování
  • výsledná soupiska včetně EAN kódů

Program je volně ke stažení na internetových stránkách www.kopos.cz spolu se stručným návodem na použití nebo na odkazech níže.

Stáhnout program zdarma.

Stáhnout manuál programu v pdf

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.