Zvyšující se digitalizace a rozšiřování sítí mění kompletní výrobní řetězec. To se týká také měřicích přístrojů, které se musí integrovat do stávajících sítí - heslo: Průmysl 4.0. Díky nové webové technologii získává firma Ahlborn v oblasti rozšiřujících se sítí dobrou pozici do budoucna. ALMEMO® 500 je přesný měřicí přístroj s funkcí dataloggeru, obsahující až 90 měřicích vstupů a s rozsáhlými funkcemi pro všechny oblasti použití.

Spoločnosť MAHRLO, s.r.o., ako dovozca meracích prístrojov zn. SONEL, už tradične na stránkach odborného časopisu ElektroPrůmysl.cz informuje o novinkách v sortimente meracej techniky tohto renomovaného výrobcu. Meracie a revízne prístroje zn. Sonel si za posledné roky právom rýchlo vydobyli miesto na trhu a svojou kvalitou a cenou skvele konkurujú aj dlhoročne známym značkám iných svetových výrobcov meracej techniky.

Spoločnosť Sonel S.A. uvádza na trh sériu troch nových meračov osvetlenia. Prvý z nich s označením LXP-2 je priamy nástupca obchodne veľmi úspešného a spoľahlivého luxmetra LXP-1. LXP-2 svojimi parametrami a funkciami plne uspokojí potreby užívateľov na meranie osvetlenia napr. rôznych pracovísk a iných prevádzkových priestorov.

Prvním ručním bateriovým přístrojem vyráběným firmou CRESSTO s.r.o., byl již před 15lety přístroj řady DMP. Tehdy byl, na svou dobu, unikátní především svou širokou škálou tlakových rozsahů. Z něj byl později vyvinut, dodnes vyráběný, ruční tlakoměr řady DMU, tento je stále výjimečný množstvím variant pro různá využití, média a prostředí.

V červnu roku 2013 vstoupila v platnost vyhláška č. 193/2013 Sb. o kontrole klimatizačních systémů, tato vyhláška nabyla účinnosti v srpnu roku 2013. Tato vyhláška upřesňuje předchozí vyhlášku č. 277/2007, která ukládá, vlastníkům budov s klimatizačními systémy, povinnost zajistit pravidelnou kontrolu těchto systémů.

Změřené hodnoty se upraví podle vlastností měřicích přístrojů na základě údajů výrobce, podle výsledků kalibrace přístrojů, podle vlastností měřeného prostoru a podmínek měření všemi podstatnými korekčními činiteli tak, aby se co nejvíce omezily chyby měření a aby se výsledky co nejvíce přiblížily skutečnosti (spektrální chyba, směrová chyba, chyba linearity, vliv teploty, vliv znečištění atd.).

Společnost Brainboxes dodává svým zákazníkům špičkové výrobky šité na míru přímo jejím potřebám. Obor sledování spotřeby energie vykazuje značný růst. Zákazníci chtějí přesně vědět, jak velké částky vynakládají na vytápění - za plyn, elektřinu a topné oleje, na svícení a výrobu.

Univerzální měřicí přístroj a datalogger s dotykovým displejem nové generace V7 pro mobilní i stacionární použití 10 měřicích vstupů pro všechny analogové i digitální D6 a D7 ALMEMO snímače.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2017 clanek

ElektroPrůmysl.cz, květen 2017

Květnové číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

OEZ - Vše pro domovní instalace Moderní firma, která je už více než sedm desítek let komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí.
Vyfoukne více vzduchu z rozváděče STEGO vyvinulo novou řadu Ventilátorů s filtrem Plus. Tyto ventilátory mají účinnější proudění vzduchu a je toho více…
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
Nevystavujte svá zařízení teplotním stresům Nečekejte se zajištěním správné teploty pro svá zařízení na okamžik, kdy dojde k výpadku výroby. Zajistěte již nyní stabilní teplotu v rozváděčích.
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.