Přehled kategorií

Společnost HIWIN s.r.o. ve spolupráci s Českým metrologickým institutem realizovala unikátní zařízení pro nízké rychlosti proudění pro kalibraci anemometrů (přístrojů pro měření rychlosti proudění vzduchu).

Nabídka lepidel je v dnešní době opravdu rozsáhlá. Abyste se zorientovali v nejužívanějších druzích lepidel, vč. jejich aplikace a výhod, připravili jsme tento přehled s užitečnými informacemi.

Elektricky výškově nastavitelné pracovní stanice jsou inovativním, ergonomickým řešením pracovních ploch.

Teleskopické zvedací sloupky TiMOTION jsou nejvhodnější pro výškově nastavitelné kancelářské, průmyslové a zdravotnická zařízení, které vyžadují vertikální pohyb. Sloupky jsou vyrobeny speciálně pro tichý a plynulý pohyb, aby mohly být aplikovány ve výrobcích, jako jsou stoly a zdravotnická lůžka.

Výzkum a vývoj nových technologií je pro společnost Siemens jednou z nejdůležitějších oblastí činnosti. Letos bude Siemens investovat do výzkumu přibližně 4,8 miliardy eur, tedy o 300 milionů eur více než v roce 2015. V loňském roce podal Siemens na 3 700 patentů, tedy asi 17 vynálezů každý pracovní den.

Na výrobek by se mělo dát kdykoli spolehnout. Certifikace do akreditovaných organizací zajistí jeho bezpečnost a kvalit, což vyžaduje spousty práce. Proto má Murrelektronik vlastní testovací centrum, které se o to postará.

Firma HENNLICH, přední technický distributor a dodavatel pro průmysl, přichází nově na trh s polštářovými deskovými výměníky. Ty oproti standardním typům výměníků pracují efektivněji a při stejném výkonu zabírají až o třetinu menší prostor.

Výzkum a vývoj hrají v rozvoji firem stále důležitější roli. Mnohé z nich proto začínají zakládat nejen své vlastní výzkumné týmy, ale dokonce i vlastní instituty.

Opět a s radostí jsme zvýšili úroveň kvality našich služeb. Pořídili jsme zcela novou 3D tiskárnu značky Průša, která navazuje na náš krok 3D projekcí technologií a návrhů.

Technologická pracoviště jsou běžnou součástí všech elektrotechnických i průmyslových provozů stejně jako technických učeben v odborných školách.

Technologická pracoviště jsou běžnou součástí všech elektrotechnických i průmyslových provozů a škol. Při jejich nákupu existuje přirozeně obecná snaha ušetřit. Vyplatí se ale nákup obyčejného kusu nábytku, který je samozřejmě levnější, než ten specializovaný?

Při pravidelných schůzkách s našimi zákazníky i při návštěvách veletrhů nás překvapilo, že nejdůležitějším tématem minulého roku nebyly žádné nové a horké novinky, ale nejčastěji to byla jen jedna věc: dodací termíny!!!

Auto-ID a data ze senzorů tvoří základ pro rozšiřování automatizační techniky. Pomocí UHF RFID lze objekty identifikovat automatizovaně, data zpracovávat a ukládat. Po propojení se snímačovými daty je zobrazen také aktuální stav objektu, příp. jeho historie.

Nejčastějšími cíli projektů s lokalizací průvodek bývá vytvoření systému pro okamžité vyhledání rozpracované výroby se zavedením přesného systému Track & Trace.

Prožijte evoluci identifikace. Získejte přístup k širokému sortimentu průmyslových identifikačních etiket profesionální kvality, které drží na podkladu a zůstávají čitelné i v extrémních podmínkách.

Někdy může být časové náročné najít omezené množství průmyslových etiket na označení výrobků z nízkoobjemové produkce. Díky tiskárně etiket BBP37 Multicolour & Cut nabízí společnost Brady řešení.

Společnost Brady vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám, tlaku i tření

Moderní štítkovače už umí vyrobit štítky v různých velikostech, tvarech, barvách i z různých materiálů. Dávno pryč už je doba základních dvouřádkových bílých pásků. Podle čeho se při nákupu rozhodnout? Ukážeme si 6 základních parametrů.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Najdete nás na Facebooku

Zajímavé odkazy

Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.