Společnost Leuze electronic přišla na trh s novým snímačem pro všeobecné použití. Je ale obzvlášť vhodný k detekci etiket. Snímač FT328I.3/4P-M12P1 je schopen spolehlivě detekovat různobarevné papírové i foliové etikety na průhledných lahvích a sklenicích.

Snímače s dosahem až 70 m využívající metodu měření doby šíření pulzního světelného paprsku (Time-of-flight). Rodina snímačů SensoPart F 55 byla rozšířena o nový přírůstek: kompaktní snímač FR 55, využívající princip měření doby šíření pulzního světelného paprsku.

Kde není možné nainstalovat kabely, přichází na řadu RFID technologie. Ty využíváme k přenosu informací o teplotě na rotujících částech převodovek. Jestliže jsou indukční generátory nebo motory vystaveny silným vibracím nebo nadměrným teplotám, jejich materiál a magnetické vlastnosti se mohou permanentně změnit.

Měřicí senzory kontaktního typu, často označované také jako taktilní senzory nebo kontaktní senzory, jsou ideální pro náročná průmyslová prostředí, ve kterých se nelze vyhnout situacím, kdy měřené povrchy mohou být kontaminovány oleji, chladicími kapalinami, mastnotami, tuky, vodou nebo prachem.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2017 clanek

ElektroPrůmysl.cz, květen 2017

Květnové číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

OEZ - Vše pro domovní instalace Moderní firma, která je už více než sedm desítek let komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí.
Vyfoukne více vzduchu z rozváděče STEGO vyvinulo novou řadu Ventilátorů s filtrem Plus. Tyto ventilátory mají účinnější proudění vzduchu a je toho více…
Nevystavujte svá zařízení teplotním stresům Nečekejte se zajištěním správné teploty pro svá zařízení na okamžik, kdy dojde k výpadku výroby. Zajistěte již nyní stabilní teplotu v rozváděčích.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.