Blue Panther jako platinový distributor Fluke dodává technické a servisní služby vysoké kvality

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Certifikovaní produktoví specialisté společnosti Fluke poskytují rady ohledně výběru prémiových produktů a podporu a služby pro uživatele pokročilých technologií.

Společnost Fluke Europe B.V. představuje program platinových technických distributorů, který poskytuje pečlivě vybraným vysoce kvalifikovaným odborníkům, kteří zajistí nejvyšší úroveň služeb a technických možností pro uživatele pokročilých přístrojů Fluke. S 24 platinovými technickými distributory v 17 zemích po celé Evropě mohou zákazníci snadno najít nejlepšího poradce, který jim pomůže s výběrem produktů, podporou a servisem. Výhradním platinovým technickým distributorem společnosti Fluke v České republice v roce 2017 je společnost Blue Panther s.r.o. www.blue-panther.cz

fluke partner 1

Platinoví techničtí distributoři společnosti Fluke mají pokročilé technické a produktové znalosti, které zákazníkům poskytují:

  • pokročilé technické testy a možnosti podpory měření,
  • certifikované specialisty společnosti Fluke,
  • rozsáhlá portfolia demonstračních zařízení se specializací na termografii, kvalitu elektrické energie a aplikace motorů a pohonů.

Platinoví techničtí distributoři jsou plně vybaveni pro uskutečnění demonstrací na místě a pro podporu specifických aplikací a produktů, které pomáhají řešit problémy, zlepšují dobu bezporuchového provozu zařízení a zvyšují provozní efektivitu.

fluke partner 2

Spolupráce se společností Fluke si velmi ceníme a jsme potěšeni, že si jako distributora vybrala právě nás. Jsme tak jediným platinovým technickým distributorem kvalitních měřicích přístrojů této značky na českém trhu. Mezi populární přístroje, se kterými právě na domácím trhu slavíme úspěchy, patří oblíbené analyzátory kvality a spotřeby elektrické energie Fluke 435-II, které umožňují rozšířené měření parametrů kvality elektrické energie i schopnost finančního vyjádření spotřeby energie. Přístroje slouží k detekci prvotních poruch a jsou také velmi cenným pomocníkem při preventivní údržbě i dlouhodobých analýzách obtížně zjistitelných problémů. Díky tomu nachází uplatnění při hloubkových energetických auditech, na které se naše společnost specializuje,“ uvádí Jaroslav Smetana, ředitel společnosti Blue Panther v České republice.

Více informací o platinových technických distributorech společnosti Fluke naleznete na adrese: http://www.fluke.com/fluke/czcs/wheretobuy/Platinum-VAR/default

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl rijen 2018 s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2018

Číslo je tematicky zaměřené na rozváděče a rozváděčovou techniku, měřicí, zkušební a monitorovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Novinka - ALMEMO 710! Univerzální přístroj pro měření všech fyzikálních, chemických a elektrických veličin. Možnost i vícekanálového měření se záznamem hodnot včetně zpracování dat v PC. Jednoduchá obsluha a automatické nastavení.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
Ovládací a signalizační přístroje Harmony Objevte ovládací a signalizační přístroje Harmony pro snadné a spolehlivé řízení průmyslových aplikací!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.