Blue Panther jako platinový distributor Fluke dodává technické a servisní služby vysoké kvality

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Certifikovaní produktoví specialisté společnosti Fluke poskytují rady ohledně výběru prémiových produktů a podporu a služby pro uživatele pokročilých technologií.

Společnost Fluke Europe B.V. představuje program platinových technických distributorů, který poskytuje pečlivě vybraným vysoce kvalifikovaným odborníkům, kteří zajistí nejvyšší úroveň služeb a technických možností pro uživatele pokročilých přístrojů Fluke. S 24 platinovými technickými distributory v 17 zemích po celé Evropě mohou zákazníci snadno najít nejlepšího poradce, který jim pomůže s výběrem produktů, podporou a servisem. Výhradním platinovým technickým distributorem společnosti Fluke v České republice v roce 2017 je společnost Blue Panther s.r.o. www.blue-panther.cz

fluke partner 1

Platinoví techničtí distributoři společnosti Fluke mají pokročilé technické a produktové znalosti, které zákazníkům poskytují:

  • pokročilé technické testy a možnosti podpory měření,
  • certifikované specialisty společnosti Fluke,
  • rozsáhlá portfolia demonstračních zařízení se specializací na termografii, kvalitu elektrické energie a aplikace motorů a pohonů.

Platinoví techničtí distributoři jsou plně vybaveni pro uskutečnění demonstrací na místě a pro podporu specifických aplikací a produktů, které pomáhají řešit problémy, zlepšují dobu bezporuchového provozu zařízení a zvyšují provozní efektivitu.

fluke partner 2

Spolupráce se společností Fluke si velmi ceníme a jsme potěšeni, že si jako distributora vybrala právě nás. Jsme tak jediným platinovým technickým distributorem kvalitních měřicích přístrojů této značky na českém trhu. Mezi populární přístroje, se kterými právě na domácím trhu slavíme úspěchy, patří oblíbené analyzátory kvality a spotřeby elektrické energie Fluke 435-II, které umožňují rozšířené měření parametrů kvality elektrické energie i schopnost finančního vyjádření spotřeby energie. Přístroje slouží k detekci prvotních poruch a jsou také velmi cenným pomocníkem při preventivní údržbě i dlouhodobých analýzách obtížně zjistitelných problémů. Díky tomu nachází uplatnění při hloubkových energetických auditech, na které se naše společnost specializuje,“ uvádí Jaroslav Smetana, ředitel společnosti Blue Panther v České republice.

Více informací o platinových technických distributorech společnosti Fluke naleznete na adrese: http://www.fluke.com/fluke/czcs/wheretobuy/Platinum-VAR/default

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.