Při příležitosti 70 let přístrojů Fluke můžete využít výrazných slev

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Fluke, světový lídr v oblasti kompaktních profesionálních měřicích přístrojů, nabízí výrazné slevy na některá ze svých nejoblíbenějších zařízení.

Letošní jarní propagační akce (1. února – 30. června 2018) se nese ve znamení oslav 70 let přístrojů Fluke na trhu. Díky této speciální nabídce budou zkoušení a údržba, stejně jako opravy a řešení problémů elektrických a elektronických systémů, ještě výhodnější.

Nové převratné zkoušečky

Novinkou v produktovém portfoliu jsou elektrické zkoušečky Fluke T6 s technologií FieldSense. Díky nim lze měřit napětí stejným způsobem, jakým se měří proud: bez nutnosti používat testovací kabely. Pouhým přejetím vidlicí po vodiči se na displeji zobrazí úroveň napětí. Tím je umožněno bezpečnější měření (až do 1 000 V a 200 A). Měření je navíc rychlejší – odpadá nutnost otevírat kryty či demontovat svorky vodičů. Výsledkem je také větší efektivita měření, neboť lze měřit současně napětí i proud.
Bezpečná elektrická měření spočívají jednoduše v kombinaci pečlivého plánování, dodržování pravidel bezpečnosti a použití těch správných přístrojů předepsaným způsobem. Fluke nabízí slevu více než 40 % na bezpečnostní sadu sestávající z digitálního multimetru Fluke 115 a profesionální sady příslušenství TLK 225 SureGrip.

jarni akce 2018 1

Termokamery snadno odhalí teplotní anomálie

Termokamera TiS20 značky Fluke identifikuje problémy dříve, než se z nich stanou nákladné poruchy. Během propagační akce bude nabízena za zvýhodněnou cenu. Rozlišení displeje 320 × 240 umožňuje podrobně zkoumat potenciální závady, a to i z větší vzdálenosti. Tento nástroj k vyhledávání problémů bude k dostání se systémem Fluke Connect, který dovoluje uživatelům nahrát snímky odkudkoliv a připojit k nim data měření z několika měřicích přístrojů.

Pozitivní vibrace

V rámci speciální akce je také nabízen vibrometr Fluke 805FC, kdy v případě nákupu tohoto přístroje spolu s externím snímačem vibrací 805 ES nabízí společnost Fluke slevu. Vibrometr ocení uživatelé při nastavování efektivního programu prediktivní údržby pro motory, zatímco externí snímač vibrací umožní odhalit závady i v oblastech pod kryty či poklopy strojů.

jarni akce 2018 2

Multifunkční testery instalací chrání připojené spotřebiče před poškozením

Akce se vztahuje také na novou řadu testerů instalací Fluke 1660, které dokáží zabránit poškození přístrojů, ke kterým se technici připojují. Součástí nabídky je zdarma poskytnut software na správu dat a dvoupólový tester napětí a spojitosti (T110, T130 nebo T150, v závislosti na modelu). Přístroj 1664FC je vybaven systémem Fluke Connect a všechny modely jsou snadno použitelné, s velkými tlačítky (pro ovládání v rukavicích), jasným podsvícením a přehlednými indikátory.

Přesná výše slevy závisí na příslušné zemi a měně. Výčet produktů, kterých se akce týká naleznete na webových stránkách http://content.fluke.com/promotions/promo-elect/spring_2018/fluke-specials-spring-2018-czcs.html

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz prosinec 2018 S

ElektroPrůmysl.cz, prosinec 2018

Číslo je tematicky zaměřené na měření neelektrických veličin a senzorovou techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.