Nové termokamery umožňují snadnou vizualizaci a diagnostiku problémů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Fluke přináší zlepšení v podobě nových termokamer Fluke Ti450 a Ti480 PRO, které usnadní technikům, inženýrům a elektrotechnikům rychleji nalézt hlavní příčinu komplikací.

Při diagnostice problému hraje záznam a zobrazení drobných teplotních rozdílů zásadní roli. Nové termokamery Fluke Ti450 a Ti480 řady PRO disponují zvýšenou teplotní citlivostí, díky níž dokáží zaznamenat nepatrné rozdíly, a zároveň jsou vybaveny nejnovější technologií, která zlepšuje čitelnost displeje a umožňuje snadnou vizualizaci problémů v terénu. Z důvodu zvýšené přesnosti měření a většímu teplotnímu rozsahu zařízení Ti450 PRO (až 1 500 °C při hodnotě NETD od pouhých 25 mK) mají technici možnost získat cenné údaje, na jejichž základě se mohou správně rozhodnout, jak vyřešit danou nestandardní situaci.
Termokamery Ti450 a Ti480 PRO nabízejí ostrý obraz s jasným odlišením barev. Zobrazují odchylky od standardních teplot pomocí několika značek Delta-T, ze kterých si mohou uživatelé vybrat jeden referenční bod a ostatní použít k zobrazení hodnoty jako odchylky. V termokameře je větší množství obdélníkových značek, které určují min/max teploty v oblasti zařízení nebo v poli zařízení. Kamera také snáze rozlišuje teplotní rozdíly s novým barevným spektrem a širším rozsahem žlutých a zelených barev na displeji.

Nove termokamery Fluke Ti450 Ti480 PRO
Dotykové displeje s rozlišením 320 × 240 (Ti450 PRO) a 640 × 480 (Ti480 PRO) využívají vylepšené, intuitivnější uživatelské rozhraní, které pomáhá zrychlovat nalezení a diagnostiku problémů. Kamery jsou kompatibilní se všemi inteligentními širokoúhlými infračervenými objektivy Fluke, mezi něž patří makroobjektivy, teleobjektivy a širokoúhlé objektivy a které umožňují zaznamenat prakticky jakýkoliv cíl. Inteligentní objektivy Fluke pak lze u různých kompatibilních kamer používat bez kalibrace, a je tedy možné je měnit a sdílet.
Kamery řady PRO dosahují při zaostření nové úrovně ostrosti díky ostření MultiSharp, které rychle pořídí sérii snímků a zkombinuje je do jednoho zaostřeného obrázku. Pokročilý systém ostření umožňuje uživatelům automaticky pořídit zaostřený snímek několika cílů najednou a poskytuje ostrost obrazu, kterou profesionální termografové a vedoucí údržby potřebují, aby mohli odvádět špičkovou práci a vyhnuli se nákladnému opakování pracovních úkonů.
V rámci platformy Fluke Connect dovolují bezdrátová zařízení Ti450 a Ti480 PRO uživatelům nahrát infračervené snímky odkudkoli a připojit k nim data měření z několika měřicích přístrojů. Díky tomu mohou vytvářet a sdílet komplexní protokoly z pracoviště prostřednictvím e-mailu a spolupracovat v reálném čase s dalšími kolegy a zvyšovat tak produktivitu práce v terénu.
Další informace o termokamerách Fluke Ti450 a Ti480 řady PRO naleznete na webových stránkách www.fluke.cz.

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.