Chcete mít celý ročník odborného časopisu off-line ve Vašem PC, tabletu nebo mobilu? Tak jak ho znáte z jeho on-line verze se všemi jeho funkcemi a vyhledáváním? Můžete ho mít na paměťové kartě MicroSDHC 4GB i s adaptérem na SD kartu.

Koncem května 2013 naše firma vydala poslední ze souboru příruček pro přípravu ke zkouškám a přezkoušení elektrotechniků dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. Jedná se o svazek 92 základní edice ELEKTRO Elektrická zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů, par a prachů (druhé – aktualizované vydání) autorů Ing. Jana Pohludky a Ing. Jaromíra Hrubého.

Spojení teorie informace, výpočetní techniky a telekomunikační techniky do společné platformy teleinformatických systémů vytvořilo velmi široké portfolio možností kombinace těchto jednotlivých systémů pro realizaci výkonných a efektivních celků, splňujících požadavky nových informačních přístupů.

Odborné nezávislé periodikum tematicky zaměřené na vývoj a výrobu v oboru elektroniky.  Časopis je především určen managementu firem a vývojovým pracovníkům v oboru elektroniky, návrhářům DPS, vedoucím pracovníkům vývoje, přípravy výroby a výroby samotné, stejně jako všem pracovníkům následných operací s DPS (testování, osazování, lakování, montáže, opravy atd.).

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2018s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2018

Lednové číslo je tematicky zaměřené na inteligentní elektroinstalace a dále na průmyslové komunikační sítě, Průmysl 4.0 a IoT.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

Elektrotechnický velkoobchod Spustili jsme nový elektrotechnický velkoobchod. Dlouhodobě podporujeme elektrotechnické projekty našich partnerů od nápadů až po realizaci.
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
Průmyslové klávesnice pro každého Odolné klávesnice do prašného prostředí a vodě odolné.
Český výrobce měřicích přístrojů Panelové měřící přístroje, sloupcové zapisovače, velkoplošné displeje, převodníky na DIN lištu, bezpapírové zapisovače, PLC
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
Jednoduché Řešení s IO-link S IO-Link sběrnicovým modulem a kompetentním poradenstvím společnosti Murrelektronik sázíte na individuální řešení.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.