Budoucnost průmyslového osvětlení se jmenuje Innova

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost TREVOS uvádí na trh již 7. generaci průmyslového svítidla určeného pro prostory s požadavkem na vysoké krytí (odolnost vůči prachu a vodě IP66/IP69).

Je určeno pro výrobní prostory, skladovací haly (logistická centra), parkovací domy, zemědělské objekty aj. Jeho volba přináší uživatelům vysokou přidanou hodnotu
a technický standard.

  • Jedná se o uzavřené a během jeho provozní životnosti nerozebíratelné svítidlo s LED světelnými zdroji. Při výrobě je automaticky testovaná funkčnost a těsnost každého kusu. Je tak garantována 100% spolehlivost, krytí a elektrická bezpečnost všech svítidel.
  • Vzhledem k dokonalé těsnosti je konstrukce svítidla připravena pro zapojení na propojovací konektor, který je umístěn na jeho boční straně. Tím odpadá tradiční rozebírání svítidla při montáži a zapojování vodiče do svorkovnice.
  • V designu svítidla jsou i posuvné závěsy umožňující instalovat svítidlo na uchycení v rozteči původního osvětlení. Dochází tak k zjednodušení při výměně původního osvětlení za nová svítidla. Rozpětí závěsů je od 420 mm do 980 mm v závislosti na typu svítidla.
  • Zákazníkovi to v souhrnu přináší řadu výhod, hlavní z nich je úspora času potřebná pro zapojení či propojení svítidel. Konektor byl v praktickém montážním testu jednoznačným vítězem s téměř třetinovým časem potřebným pro zapojení světelné soustavy (více na Youtube kanálu TREVOS - Test zapojení svítidel).
  • Pro využití svítidla v různém prostředí je v nabídce volba ze tří světelných charakteristik: od 2,5 m montážní výšky v případě Innova WB (Wide beam - široká charakteristika) až po 12 m výšky stropu u verze Innova NB (Narrow beam - úzká charakteristika). Umožňuje to použití různých difuzorů s odlišnou optikou včetně osazení primárního difuzoru umístěného přímo na LED čipech.

innova 2018 1

innova 2018 2

Chytré řešení a variabilita osvětlení Innova

Innova od společnosti TREVOS je svítidlo s nadčasovým designem, technicky vyspělé včetně důmyslného řešení osvětlení, které přináší zákazníkovi vysokou přidanou hodnotu v podobě úspory práce, času a energie. Nezanedbatelná je možnost dodávky zařízení včetně kabelů s již připojenými konektory dle typu plánovaného zapojení a montážník je pak „pouze“ zapojí do příslušného svítidla nebo světelné soustavy. Svítidlo se vyrábí ve více jak 300 variantách (2600 – 8000 lm) včetně třífázového propojení, stmívání, nouzového osvětlení nebo senzorů. Standardní délka připojovacích a propojovacích kabelů je 1 a 3 m, ale TREVOS je v rámci projektů připraven i na individuální požadavky zákazníků.

innova 2018 3

innova 2018 4

Innova se vyrábí z vysoce kvalitního polykarbonátu PC a z dalších odolných materiálů, které umožňují svítidlo použít do chemicky agresivního prostředí. Celková tuhost, pevnost, odolnost a dobrý tepelný management elektronických součástek se projevují ve dlouhé životnosti svítidla i při teplotách okolí až do 50 °C, pro které je certifikováno. Za kvalitu svých produktů, které často svítí nepřetržitě, ručí TREVOS pětiletou zárukou.

Více informací najdete na: www.innova.lighting

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cerven 2019 CL

ElektroPrůmysl.cz, červen 2019

Číslo je zaměřené na identifikační systémy a průmyslové značení, trafostanice a transformátory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.