Nový přístroj pro měření klimatických veličin testo 440

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Přístroj testo 440 je kombinací kompaktního ručního měřicího přístroje a bezdrátových sond, s uživatelsky příjemnými menu měření pro všestranné a komfortní měření všech parametrů v oblasti klimatizace a větrání.

Firma Testo je špičkou na trhu v oblasti přenosné a stacionární měřicí techniky s desetiletými zkušenostmi ve vývoji rozhodujících produktů. Řešení z oblasti měření klimatických veličin se ve světě používají všude tam, kde záleží na příjemném prostředí a optimálně seřízených větracích zařízeních: v kancelářích, obytných budovách a rovněž v laboratořích nebo průmyslových výrobních halách.
V tomto segmentu má Testo nyní s novým přístrojem pro měření klimatických veličin testo 440 ještě širší záběr. Novinka spojuje vše, co klimatizační měřicí techniku s oranžovým logem dělá tak úspěšnou – intuitivní obsluhu, přesné naměřené hodnoty a rozsáhlý výběr sond – a tyto výhody rozšiřuje o bezdrátový komfort.

Intuitivní menu měření

Měření klimatických parametrů a parametrů pohody prostředí často probíhá podle standardizovaných průběhů nebo norem. Pro usnadnění každodenní práce uživatelům jsou již v přístroji testo 440 uložena jasně strukturovaná menu pro následující měření: měření objemového průtoku v kanálu a na vyústce, faktor K, stupeň turbulence podle EN ISO 7730/ASHREA 55, výkon chlazení/vytápění, indikace plísně a dlouhodobé měření (zaznamenávání měřených hodnot v určitých intervalech).

zam testo 440 1

Více aplikace s menším množstvím technického vybavení

V nabídce jsou sondy testo 440 pro proudění, teplotu, vlhkost, stupeň turbulence, CO2, CO a pro měření intenzity osvětlení. Zákazník má přitom na výběr mezi sondou bezdrátovou nebo s připojovacím kabelem. Bezdrátové sondy Bluetooth® zajišťují větší svobodu pohybu při měření a šetří místo v kufru. Navíc se dá rukojeť sondy univerzálně propojit se všemi odpovídajícími sondami a nástavci. Takže je v mžiku možné přejít od měření kvality vzduchu v místnosti k měření objemového průtoku na vzduchové vyústce.

Přehledně, spolehlivě a s jistotou

Velký displej přístroje testo 440 zobrazuje paralelně až 3 měřené hodnoty. Umožňuje jednoduchou konfiguraci měření a přehled výsledků. Interní paměť přístroje obsáhne až 7500 protokolů měření, které lze exportovat přes rozhraní USB jako excelové soubory. Tisk na místě měření je možným volitelným příslušenstvím.

zam testo 440 2

Sady a varianty modelu

Přístroj pro měření klimatických veličin testo 440 je nabízen ve dvou variantách. Model testo 440 dP je technicky identický s běžnou variantou, je však navíc vybaven integrovaným senzorem diferenčního tlaku. Je tak možné měření na filtrech, měření Pitotovou trubicí a měření faktoru K. Pro nejdůležitější oblasti použití (mj. v kanálu, na vyústce, měření kvality vzduchu v místnosti a měření klimatických veličin v laboratořích) jsou nabízeny předkonfigurované sady měřicích přístrojů, sond a příslušenství.
Přístroje pro měření klimatických veličin testo 440//testo 440 dP a rovněž sady jsou k dostání u společnosti:

ZAM - SERVIS s. r. o.
Křišťanova 1116/14, 702 00 Ostrava
Tel.: + 420 / 556 685 111
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.zam.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.