LOVATO ELECTRIC: Nové MID elektroměry s komunikací M-BUS

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Rozšířili jsme řadu úspěšných elektroměrů DME ve formátu jističových modulů pro montáž na DIN lištu. Jedno a třífázové typy s integrovanou komunikací RS485, jsou nyní variantně dostupné také s komunikací M-BUS.

V sortimentu jsou další přístroje rozšířené o různé funkce jako multimetr, výstupní reléový kontakt, paměť, Ethernet. Verze pro přímé měření vyrábíme až do 80 A. Pro nepřímé měření doplňují sortiment proudové transformátory, oblíbené jsou zejména verze s děleným jádrem pro dodatečnou montáž na kabely nebo pasy.

Elektroměry doplňují sortiment oblíbených panelových multimetrů a analyzátorů sítě DMG, které síti podružných elektroměrů často slouží jako gateway do podnikové sítě Ethernet. Na bázi měřících přístrojů Lovato Electric a aplikace Synergy lze úspěšně vytvořit kompletní síť pro řízení úspor elektrické energie v malých i rozsáhlých provozech.

elektromery lovato 2018 1
Komunikace M-BUS inteligentní průmyslová sběrnice, která je používána pro komunikaci s plynoměry a vodoměry. Společně s elektroměry lze vytvořit sběr komplexních dat o spotřebě médií a energií. Její výhodou je velká spolehlivost a odolnost proti rušení díky tomu že pracuje v pomalém taktu s napěťovými i proudovými pulsy.

elektromery lovato 2018 2

Vlastnosti a parametry nového elektroměru DMED302MID a DMED330MID

Elektroměr DMED330 – elektroměr pro nepřímé měření /5A s funkcí multimetru. Funkce multimetr: na displeji zobrazuje efektivní hodnotu proudu, napětí, účiník, frekvenci. Fázový i celkový činný, jalový, zdánlivý výkon. Volitelně počítadlo dílčích provozních hodin.

elektromery lovato 2018 3
DMED330 je vybavena metrologickou LED - impulsní výstup spotřeby a plombovatelným krytem. Výstup lze použít k odečtu spotřeby činné a jalové energie, nebo pro alarm překročení nastavených limitních hodnot měřených veličin. 10 000 impulzů/kWh.

elektromery lovato 2018 4

LOVATO Electric s.r.o.
Čížovská 488, Písek, 397 01
+420 226 203 202
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.lovatoelectric.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz unor 2019 S

ElektroPrůmysl.cz, únor 2019

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Odborné semináře OEZ 2019 Registrujte se zdarma. Opravy a rekonstrukce rozvaděčů nn, správná volba proudových chráničů, selektivita jištění v programu Sichr.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.