LOVATO ELECTRIC: Nové MID elektroměry s komunikací M-BUS

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Rozšířili jsme řadu úspěšných elektroměrů DME ve formátu jističových modulů pro montáž na DIN lištu. Jedno a třífázové typy s integrovanou komunikací RS485, jsou nyní variantně dostupné také s komunikací M-BUS.

V sortimentu jsou další přístroje rozšířené o různé funkce jako multimetr, výstupní reléový kontakt, paměť, Ethernet. Verze pro přímé měření vyrábíme až do 80 A. Pro nepřímé měření doplňují sortiment proudové transformátory, oblíbené jsou zejména verze s děleným jádrem pro dodatečnou montáž na kabely nebo pasy.

Elektroměry doplňují sortiment oblíbených panelových multimetrů a analyzátorů sítě DMG, které síti podružných elektroměrů často slouží jako gateway do podnikové sítě Ethernet. Na bázi měřících přístrojů Lovato Electric a aplikace Synergy lze úspěšně vytvořit kompletní síť pro řízení úspor elektrické energie v malých i rozsáhlých provozech.

elektromery lovato 2018 1
Komunikace M-BUS inteligentní průmyslová sběrnice, která je používána pro komunikaci s plynoměry a vodoměry. Společně s elektroměry lze vytvořit sběr komplexních dat o spotřebě médií a energií. Její výhodou je velká spolehlivost a odolnost proti rušení díky tomu že pracuje v pomalém taktu s napěťovými i proudovými pulsy.

elektromery lovato 2018 2

Vlastnosti a parametry nového elektroměru DMED302MID a DMED330MID

Elektroměr DMED330 – elektroměr pro nepřímé měření /5A s funkcí multimetru. Funkce multimetr: na displeji zobrazuje efektivní hodnotu proudu, napětí, účiník, frekvenci. Fázový i celkový činný, jalový, zdánlivý výkon. Volitelně počítadlo dílčích provozních hodin.

elektromery lovato 2018 3
DMED330 je vybavena metrologickou LED - impulsní výstup spotřeby a plombovatelným krytem. Výstup lze použít k odečtu spotřeby činné a jalové energie, nebo pro alarm překročení nastavených limitních hodnot měřených veličin. 10 000 impulzů/kWh.

elektromery lovato 2018 4

LOVATO Electric s.r.o.
Čížovská 488, Písek, 397 01
+420 226 203 202
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.lovatoelectric.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2018 clanek

ElektroPrůmysl.cz, květen 2018

Květnové číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma.
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Systémové LED svítidlo Dokonalé osvětlení skříňového rozváděče. Otestujte si sami!.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
Novinka - ALMEMO 710! Univerzální přístroj pro měření všech fyzikálních, chemických a elektrických veličin. Možnost i vícekanálového měření se záznamem hodnot včetně zpracování dat v PC. Jednoduchá obsluha a automatické nastavení.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma.
Časopis vychází 1x měsíčně.