Inspekční kamera Fluke DS701 - novinka na diagnostiku obtížně dostupných prostor v náročných provozech

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Horkou novinkou, umožnující diagnostiku obtížně dostupných prostor v náročných provozech, je videoskop Fluke DS703 FC.

Videoskop Fluke DS703 FC, boroskop, je ideálním přístrojem pro průmyslové inspekce, které vyžadují výkonný diagnostický videoskop konstruovaný tak, aby obstál v nejšpinavějších, nejnáročnějších podmínkách. Ocení ho týmy mechanické a průmyslové údržby, v letectví, automobilovém průmyslu.
Videoskop Fluke DS703 FC je robustní, průmyslový diagnostický videoskop, boroskop, který nabízí obraz s vysokým rozlišením, rozlišení 1 280 x 720 (846000 pixelů) a Wi-Fi připojením. Obsahuje sondu s vysokým rozlišením a kamerou dual - view. Kapacitní dotyková obrazovka 7" podporuje přesnou diagnostiku v obtížně dostupných prostorech. Uživatele příjemně překvapí rychlost zpracování, které vykreslí hladký, čistý a konzistentní obraz. Praktické jsou také funkce nastavitelného osvětlení LED, digitální zoom, přiblížení od makra, až po mikro.

inspekcni kamery 1
Dobré zkušenosti máme s využitím systému Fluke Connect, který zjednodušuje preventivní údržbu, eliminuje opakované práce, nabízí bezdrátovou synchronizaci měření, zadávání dat ukládáním měření přímo z přístroje a jejich přidružením k pracovnímu příkazu, zprávě nebo záznamu o položce. Maximalizujte provozní čas, podporuje spolehlivá rozhodnutí o údržbě pomocí důvěryhodných a sledovatelných dat.

Detailní informace o přístroji videoskop Fluke DS703 FC naleznete na našich webových stránkách https://www.blue-panther.cz/diagnosticky-videoskope-fluke-ds703-fc.

inspekcni kamery 2

Blue Panther s.r.o.
Měřením Vám pomáháme dělat věci ještě lépe
Mezi Vodami 29
143 00 Praha 4 - Modřany
Tel.: +420 241 762 724
www.blue-panther.cz

Společnost Blue Panter, s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti měřící přístrojů. Hledáme pro naše klienty funkční a efektivní řešení.
Konzultace potřeb klientů, doporučení a převedení vhodného přístroje – Prodej kvalitní špičkové měřící techniky – Autorizovaný servis měřící techniky – Akreditované kalibrace měřících přístrojů – Hloubkový audity – Odborná školení a semináře.
Společnost Blue Panter, s.r.o. je jediným Platinovým technickým distributorem firmy Fluke pro ČR a SR. Oficiálně zastupuje Fluke Industrial, Fluke Calibration a Fluke Biomedical. Je certifikovaným Servisním střediskem Fluke pro ČR a SR.

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.