Jaké jističe a rozváděčové systémy se umístily v hodnocení kvality na čelním místě?

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Jističe a rozváděčové systémy Eaton byly v projektu Kvalitní stavební materiály českými elektrikáři a profesionály z řad elektroinstalačních firem ohodnoceny nadprůměrně dobře.

Do projektu byli zapojeni výrobci a profesionálové ze stavebních realizačních firem zařazeni a hodnotili kvalitu na základě svých dlouholetých zkušeností. Již po druhé za sebou se na čelním místě v této anketě umístily výrobky společnosti Eaton. Dle hodnotitelů se nejvíce používanou značkou jističů a rozváděčových systémů stala značka Eaton (používalo jí 54 % elektrikářů a profesionálů z elektroinstalačních firem).

cena tz 1

Nejpoužívanější rozvodnicí ze sortimentu společnosti Eaton je typ KLV. Tyto rozvodnice jsou určeny jak pro bytové, tak domovní instalace a jsou oblíbené především pro svůj povedený design, kvalitu provedení a jednoduchost použití. Nové multimediální provedení určené pro montáž elektronických zařízení jako jsou modemy, zesilovače, domovní řídicí systémy apod. rozšiřuje další možnosti využití řady rozvodnic KLV. Dalším velmi oblíbeným přístrojem je jistič PL7, který i přes neustálý vývoj a vylepšování si zachoval základní rozměrové rysy a je tedy zpětně kompatibilní s jističi instalovanými před více než 10 lety. I přes veškeré inovace si jistič PL7 zachoval barevnou páčku pro snadné rozlišení jmenovitého proudu, snadné propojování lištami je samozřejmostí. Inovované provedené jističe PL7 uvedené na trh v srpnu 2017 bylo připraveno ve spolupráci s distribučními společnostmi, aby splňovalo jejich nejnáročnější požadavky.

cena tz 2

Jak hodnotili profesionálové kvalitu jističů a rozváděčových systémů na základě osobní zkušenosti z minulého roku? Jističe a rozváděčové systémy Eaton byly extrémně dobře ohodnoceny, a to z možných 10 bodů získaly 9 bodů. Potvrdilo se, že společnost Eaton patří dlouhodobě k tradičním výrobcům jističů jak pro domovní, tak pro průmyslové aplikace.

cena tz 3

Nejvíce profesionálů uvedlo jako nejlepší značku jističů a rozváděčových systémů Eaton.

Detailnější informace o hodnocení kvality jističů a rozváděčových systémů se dozvíte na: http://kvalitnistavebnimaterialy.cz/vysledky-jistice-a-rozvadecove-systemy/

Veškeré výstupy byly zpracovány nezávislou výzkumnou agenturou Atmosphere, člen Simar.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz brezen M

ElektroPrůmysl.cz, březen 2018

Březnové číslo je tematicky zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

Novinka - ALMEMO 710! Univerzální přístroj pro měření všech fyzikálních, chemických a elektrických veličin. Možnost i vícekanálového měření se záznamem hodnot včetně zpracování dat v PC. Jednoduchá obsluha a automatické nastavení.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Jednoduché Řešení s IO-link S IO-Link sběrnicovým modulem a kompetentním poradenstvím společnosti Murrelektronik sázíte na individuální řešení.
Vytápění a regulace v prostředí s nebezpečím výbuchu STEGO nabízí řešení pro tyto podmínky: teplovzdušný ventilátor CREx 020 a kompaktní termostat REx 011 vhodný pro zónu 1 (plyn) a zónu 21 (prach).
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.