Jaké jističe a rozváděčové systémy se umístily v hodnocení kvality na čelním místě?

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Jističe a rozváděčové systémy Eaton byly v projektu Kvalitní stavební materiály českými elektrikáři a profesionály z řad elektroinstalačních firem ohodnoceny nadprůměrně dobře.

Do projektu byli zapojeni výrobci a profesionálové ze stavebních realizačních firem zařazeni a hodnotili kvalitu na základě svých dlouholetých zkušeností. Již po druhé za sebou se na čelním místě v této anketě umístily výrobky společnosti Eaton. Dle hodnotitelů se nejvíce používanou značkou jističů a rozváděčových systémů stala značka Eaton (používalo jí 54 % elektrikářů a profesionálů z elektroinstalačních firem).

cena tz 1

Nejpoužívanější rozvodnicí ze sortimentu společnosti Eaton je typ KLV. Tyto rozvodnice jsou určeny jak pro bytové, tak domovní instalace a jsou oblíbené především pro svůj povedený design, kvalitu provedení a jednoduchost použití. Nové multimediální provedení určené pro montáž elektronických zařízení jako jsou modemy, zesilovače, domovní řídicí systémy apod. rozšiřuje další možnosti využití řady rozvodnic KLV. Dalším velmi oblíbeným přístrojem je jistič PL7, který i přes neustálý vývoj a vylepšování si zachoval základní rozměrové rysy a je tedy zpětně kompatibilní s jističi instalovanými před více než 10 lety. I přes veškeré inovace si jistič PL7 zachoval barevnou páčku pro snadné rozlišení jmenovitého proudu, snadné propojování lištami je samozřejmostí. Inovované provedené jističe PL7 uvedené na trh v srpnu 2017 bylo připraveno ve spolupráci s distribučními společnostmi, aby splňovalo jejich nejnáročnější požadavky.

cena tz 2

Jak hodnotili profesionálové kvalitu jističů a rozváděčových systémů na základě osobní zkušenosti z minulého roku? Jističe a rozváděčové systémy Eaton byly extrémně dobře ohodnoceny, a to z možných 10 bodů získaly 9 bodů. Potvrdilo se, že společnost Eaton patří dlouhodobě k tradičním výrobcům jističů jak pro domovní, tak pro průmyslové aplikace.

cena tz 3

Nejvíce profesionálů uvedlo jako nejlepší značku jističů a rozváděčových systémů Eaton.

Detailnější informace o hodnocení kvality jističů a rozváděčových systémů se dozvíte na: http://kvalitnistavebnimaterialy.cz/vysledky-jistice-a-rozvadecove-systemy/

Veškeré výstupy byly zpracovány nezávislou výzkumnou agenturou Atmosphere, člen Simar.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz prosinec 2017 s

ElektroPrůmysl.cz, prosinec 2017

Prosincové číslo je tematicky zaměřené na měření neelektrických veličin, snímací a regulační techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
Měřicí a testovací přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
Průmyslové klávesnice pro každého Odolné klávesnice do prašného prostředí a vodě odolné.
Jednoduché Řešení s IO-link S IO-Link sběrnicovým modulem a kompetentním poradenstvím společnosti Murrelektronik sázíte na individuální řešení.
Český výrobce měřicích přístrojů Panelové měřící přístroje, sloupcové zapisovače, velkoplošné displeje, převodníky na DIN lištu, bezpapírové zapisovače, PLC
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.