Jistič nereagoval na přerušený kabel, zajímavé. Pojďme prozkoumat proč! V komplexním napájecím systému s velkým počtem prvku je hospodárné a funkční jištění velkou výzvou. Srdcem takovýchto systémů bývají spínané zdroje, které elektronicky kontrolují výstupní napětí a proud.

Společnost MOREK CZ s.r.o. v blízké době uzavře první rok samostatného působení na českém a slovenském trhu. MOREK CZ je oficiálním importérem předních evropských výrobců elektrotechnického a elektronického materiálu do České a Slovenské republiky.

Způsob instalace elektrických vedení (vyjma přípojnicových rozvodů a soustav přípojnic) ve vztahu k druhům použitých vodičů nebo kabelů musí být v souladu s tabulkou 1, za předpokladu, že se berou v úvahu vnější vlivy.

Elektrická vedení musí byt provedena tak, aby nevznikalo nebezpečí úrazu elektrickým proudem, poškození vedení, přetížení vodičů a požáru. Elektrická vedení uložená do konstrukcí stropů a podlah na hořlavé podklady nebo do hořlavých hmot musí vyhovovat požadavkům ČSN 33 2312.

Podlahový systém složený z ocelových kanálů a revizních nebo přístrojových krabic umožňuje rozvedení všech kabelových a potrubních vedení v betonové podlaze budovy. Rozmístění kanálů a přípojných míst se provede přesně podle projektu budoucího pracoviště.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz unor 2019 S

ElektroPrůmysl.cz, únor 2019

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Odborné semináře OEZ 2019 Registrujte se zdarma. Opravy a rekonstrukce rozvaděčů nn, správná volba proudových chráničů, selektivita jištění v programu Sichr.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.