Již více než 60 let se mnohé kabelové trasy současných budov ukrývají v podlahových strukturách, a to díky patentovému prvenství podlahových systémů značky OBO - Ackermann. Když spatřily v roce 1955 pod značkou Ackermann světlo světa první podlahové systémy, znamenalo to malou revoluci v elektroinstalačních systémech komerčních i veřejných budov.

Úroveň bezpečnosti výrobku, procesu nebo služby je vyvážením mezi odstraněním nepřijatelného rizika škody a jinými požadavky, jako je vhodnost pro daný účel a náklady. Pro stanovení požadavků na bezpečnost je třeba domácí řídicí systém uvážit následující hlediska.

Firma OEM Automatic je zástupcem italského výrobce kabelových žlabů firmy Canalplast. Canalplast je již více než 35 let, specializovaná firma v oblasti výroby a vývoje kabelových systémú pro elektrické instalace. Použití neustále aktualizované technologie, Canalplast vyrábí profily z vysoce kvalitních materiálů.

Kompaktní dvouúrovňové nožové rozpojovací svorkovnice UTT 2,5-2MT-P/P od společnosti Phoenix Contact jsou dostupné v různých provedeních s jedním nebo dvěma rozpojovacími noži pro vodiče o průřezu až 4 mm². Prostorově úsporná konstrukce s roztečí 5,2 mm umožňuje dosažení vysoké hustoty zapojení elektrických vodičů řídicí jednotky.

Velké i malé, v klasickém nebo moderním provedení, pro standardní i individuální aplikace. Nabídka kabelových odbočných krabic OBO Bettermann nabízí nekonečnou rozmanitost.

Systémy instalačních spojek se mohou používat v aplikacích, kde se vyžaduje rychlé a snadné spojování různých částí instalace. Tyto systémy jsou všechny navrženy pro rychlá spojení, což zaručuje správná spojení. Použití instalačních spojek zjednodušuje instalaci a rozpojování. Možné změny a opravy mohou být snadno provedeny později.

Zařízení konstruovaná pro prostředí s nebezpečím výbuchu, zvláště pak jiskrově bezpečné, představují pro procesní průmysl základní kámen pro spolehlivou a bezpečnou výrobu. Naše firma nabízí v této oblasti ucelenou řadu produktů pokrývajících od napájení, zpracování signálů, ochranu proti přepětí až po neosazené rozvaděčové skříně navržené dle potřeb zákazníka.

Domovní audio a videosystémy firmy Schrack se vyznačují nejen elegantním designem, ale i vyspělým technickým řešením. K dispozici jsou audio i videosystémy pro bytové domy, kancelářské objekty i průmyslové aplikace.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cerven 2019 CL

ElektroPrůmysl.cz, červen 2019

Číslo je zaměřené na identifikační systémy a průmyslové značení, trafostanice a transformátory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.