Autonomní nouzová svítidla s autotestem

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Schrack Technik spol. s r. o. uvedla na trh autonomní nouzová svítidla design S1 a design K1 a K2, která jsou plně v souladu s normami ČSN EN 60598-1, ČSN EN 60598-2-22, ISO 7010 a ČSN EN 1838 pro montáž na zeď nebo strop s jednostranným nebo oboustranným piktogramem.

Nouzové osvětlení je zřizováno pro použití v případě selhání normálního osvětlení a je proto napájeno ze zdroje nezávislého na tom, který napájí normální osvětlení.
Hlavním účelem autonomního nouzového únikového osvětlení je umožnit bezpečnou evakuaci osob z ohrožených budov nebo jejich částí.
Nouzová svítidla se dělí na autonomní, kde je akumulátor umístěn ve svítidle a má trvalý přívod proudu a dále na centrální bateriová, kde je akumulátor v budově v tzv. akumulátorové centrální jednotce a napájení vyžaduje zvláštní rozvod. Dále se pak používají centrální záložní zdroje, kde centrální jednotka naběhne při výpadku proudu pro celou budovu.
Nouzová svítidla a podsvětlené piktogramy Schrack jdou ruku v ruce s moderními trendy v oblasti LED technologií.

design nouzove svetla 1

Design S1

Pyšní se elegantní celohliníkovou konstrukcí těla s jasným a rovnoměrným prosvětlením značky s pozorovací vzdáleností až 27 m. Jako zdroj světla je využito LED osvětlení. V případě výpadku elektrické energie dokáže svítit 3 hodiny. Třída izolace je I. Nouzové svítidlo je vybaveno automatickým funkčním testem v 7-denních intervalech a automatickým kapacitním testem jedenkrát ročně.

design nouzove svetla 2

Design K1 a K2

Autonomní nouzová svítidla design K1 a K2 jsou plastového provedení a umožňují univerzální způsob montáže. Světelným zdrojem je LED osvětlení s pozorovací vzdáleností až 27 m. Doba autonomie je 3 nebo 8 hodin. Je volitelná a nastavuje se pomocí přepínače. Svítidlo je také vybaveno automatickým funkčním testem v 7-denních intervalech a automatickým kapacitním testem jedenkrát ročně.

Schrack dimenzuje nouzová svítidla s LED technologií na min. životnost 50 000 hodin a více. Všechna svítidla navíc umožňují výměnu piktogramů.

Katalogy zdarma

Naše nové brožury s autonomními nouzovými svítidly designu S1 a designu K1 a K2 Vám jsou k dispozici na všech pobočkách Schrack Technik STORE. Můžete si ji prolistovat i v pohodlí Vašeho domova či kanceláře, a to v tištěné verzi, kterou Vám doručíme zdarma nebo interaktivní verzi online, kterou naleznete na odkazu níže.


SCHRACK TECHNIK spol. s r. o.
Dolnoměcholupská 2, 100 00 Praha 10
Tel.: +420 281 008 231-3
Fax: +420 281 008 462
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schrack.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz duben 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, duben 2019

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Manipulace s kabely nebyla nikdy snadnější Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.