Přehled přenosné techniky

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nejpočetnější skupinou přístrojů v sortimentu jsou bezesporu digitální multimetry. Jsou dostupné v několika řadách. Cenově nejdostupnější jsou jednoduché multimetry METRAHIT TWO+ a METRAHIT WORLD nabízející měření základních elektrických veličin s rozlišením 6000 digitů.

Střední třídu tvoří přístroje Serie A s rozlišením 12 000 digitů a podstatně lepší funkční výbavou. Nejvyšší skupinu tvoří multimetry Serie E nabízející rozlišení 60 000 digitů, vysokou přesnost a mimo jiné i záznam naměřených hodnot do interní paměti. Vrcholem nabídky je pak univerzální multimetr s integrovanou síťovou analýzou včetně měření harmonických MERAHIT ENERGY (obr. 1).

web_gmc_1

Zobrazit v E-Shopu

Revizní přístroje na revize elektrických instalací

V dnešní době již nevyráběný, přesto však velmi populární sdružený revizní přístroj PROFITEST 0100S byl plně nahrazen přístrojem nové generace pod označením PROFITEST MASTER. S přístrojem lze provádět veškerá měření předepsaná normami pro revize elektrických zařízení. Přístroj je k dispozici ve čtyřech variantách. Nejvyšší z nich, (obr. 2) nabízí kromě základních funkcí i měření impedance smyčky za proudovým chráničem bez jeho vybavení a rovněž i selektivní metodu měření uzemnění pomocí kleští. Řadu jednoúčelovývh přístrojů v odolném provedení pak tvoří měřič impedance smyček PROFITEST C, měřič izolace METRISO C a měřič zemních odporů GEOHM C.

web_gmc_2

Zobrazit v E-Shopu

Revizní přístroje na revize elektrických spotřebičů

SECUTEST SIII+ (obr. 3) je inteligentní, plně automatický, měřicí přístroj pro testování elektrické bezpečnosti spotřebičů a ručního nářadí. Díky své modulární koncepci lze tento přístroj nakonfigurovat i pro měření a revize zdravotnické techniky. TG Basic je přenosný, bateriově napájený přístroj pro revize spotřebičů především tam, kde není dostupné síťové napětí. Pro revize pracovních strojů a měření v rozvaděčích je pak určen speciální přístroj PROFITEST 204, který lze pro tyto účely vybavit vysokonapěťovým modulem až do 5,4 kV.

web_gmc_3

Zobrazit v E-Shopu

Síťové analyzátory

MAVOWATT 20, MAVOWATT 30, MAVOWATT 40, MAVOWATT 70, tvoří ucelenou řadu velmi výkonných síťových analyzátorů nabízejicích měření a vyhodnocení veškerých síťových veličin s velkou přesností a vysokým komfortem obsluhy. MAVOWATT 50 nabízí kromě základních analytických funkcí i měření na dálku pomocí ethernetového rozhraní. PQBox 0100 (obr. 4) je sofistikovaný síťový analyzátor třídy A, vyznačující se kvalitním provedením a jednoduchou obsluhou.

web_gmc_4

Zobrazit v E-Shopu

Laboratorní zdroje

Působivý design, intuitivní ovládání, špičkové parametry, to jsou jen základní vlastnosti profesionálních laboratorních zdrojů známých pod názvem SYSKON. Dodávají se ve třech výkonových variantách, SYSKON 1500 (obr. 5), 3000 a 4500. Jedná se o výkonové stejnosměrné spínané vysoce stabilizované laboratorní zdroje, kde speciálně navržené spínací obvody ve spojení s nejnovější technologií výstupních stabilizačních a regulačních obvodů nabízí maximální dynamiku a velmi krátké ustalovací časy, maximální účinnost a minimální výkonovou ztrátu.

web_gmc_5

Zobrazit v E-Shopu

gmc_logo

GMC – měřicí technika, s.r.o.
Fügnerova 1a
678 01 Blansko

Tel. 516 482 623
Fax: 516 410 907
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.gmc.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.