Planetové převodovky, ozubené hřebeny a pastorky – vše od jednoho výrobce s dodáním do 3 týdnů!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost APEX Dynamics Czech s.r.o. je jediným výrobcem kompletních pohonných sestav složených z precizních planetových převodovek, ozubených hřebenů a pastorků.

Každou z komponent či celou sestavu lze použít téměř ve všech myslitelných aplikacích, ve kterých je kladen důraz na přesnost pohybu.
Naše produkty naleznete na CNC obráběcích strojích předních českých výrobců, v chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu.
APEX Dynamics Czech s.r.o. vyrábí téměř pět desítek druhů převodovek s výstupním momentem až 14.000 Nm a téměř bezvůlovou přesností ≤ 1 arc.min. Převodovky lze rozdělit do čtyř základních kategorií - přímé, úhlové, kuželočelní a hypoidní. S výběrem vhodného řešení Vám velmi rádi pomůžeme.
Precizní ozubené hřebeny jsou dodávány se šikmým nebo přímým ozubením v kvalitách Q4 až Q10 a modulech Mn1 až Mn12. Garantujeme parametry jako přesnost, rovinatost, hloubku prokalení, povrchové drsnosti a jiné. Všechny parametry komponent jsou dostupné - nic netajíme.

prevodovky pastorky
Ozubená kola (pastorky) nabízí APEX Dynamics Czech v pěti variantách šikmého ozubení a šesti druzích s ozubením přímým.
Nespornou výhodou zůstávají velmi krátké dodací termíny - 3 týdny! Všechny výrobky pocházejí výhradně od jednoho dodavatele, pevné skladové zásoby zboží nebo garance přesnosti a kvality provedení jsou samozřejmostí, jakožto i dostupné 3D modely a výkresy pro konstrukci. Podrobné informace jsou dostupné na oficiálních internetových stránkách www.apexdynaczech.cz.

apex logo

APEX Dynamics Czech s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1851
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 663 877
www.apexdynaczech.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2018s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2018

Lednové číslo je tematicky zaměřené na inteligentní elektroinstalace a dále na průmyslové komunikační sítě, Průmysl 4.0 a IoT.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

Elektrotechnický velkoobchod Spustili jsme nový elektrotechnický velkoobchod. Dlouhodobě podporujeme elektrotechnické projekty našich partnerů od nápadů až po realizaci.
Jednoduché Řešení s IO-link S IO-Link sběrnicovým modulem a kompetentním poradenstvím společnosti Murrelektronik sázíte na individuální řešení.
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Český výrobce měřicích přístrojů Panelové měřící přístroje, sloupcové zapisovače, velkoplošné displeje, převodníky na DIN lištu, bezpapírové zapisovače, PLC
Novinka - ALMEMO 710! Univerzální přístroj pro měření všech fyzikálních, chemických a elektrických veličin. Možnost i vícekanálového měření se záznamem hodnot včetně zpracování dat v PC. Jednoduchá obsluha a automatické nastavení.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.