Planetové převodovky, ozubené hřebeny a pastorky – vše od jednoho výrobce s dodáním do 3 týdnů!

Pohony a elektromotory
Typografie

Společnost APEX Dynamics Czech s.r.o. je jediným výrobcem kompletních pohonných sestav složených z precizních planetových převodovek, ozubených hřebenů a pastorků.

Každou z komponent či celou sestavu lze použít téměř ve všech myslitelných aplikacích, ve kterých je kladen důraz na přesnost pohybu.
Naše produkty naleznete na CNC obráběcích strojích předních českých výrobců, v chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu.
APEX Dynamics Czech s.r.o. vyrábí téměř pět desítek druhů převodovek s výstupním momentem až 14.000 Nm a téměř bezvůlovou přesností ≤ 1 arc.min. Převodovky lze rozdělit do čtyř základních kategorií - přímé, úhlové, kuželočelní a hypoidní. S výběrem vhodného řešení Vám velmi rádi pomůžeme.
Precizní ozubené hřebeny jsou dodávány se šikmým nebo přímým ozubením v kvalitách Q4 až Q10 a modulech Mn1 až Mn12. Garantujeme parametry jako přesnost, rovinatost, hloubku prokalení, povrchové drsnosti a jiné. Všechny parametry komponent jsou dostupné - nic netajíme.

prevodovky pastorky
Ozubená kola (pastorky) nabízí APEX Dynamics Czech v pěti variantách šikmého ozubení a šesti druzích s ozubením přímým.
Nespornou výhodou zůstávají velmi krátké dodací termíny - 3 týdny! Všechny výrobky pocházejí výhradně od jednoho dodavatele, pevné skladové zásoby zboží nebo garance přesnosti a kvality provedení jsou samozřejmostí, jakožto i dostupné 3D modely a výkresy pro konstrukci. Podrobné informace jsou dostupné na oficiálních internetových stránkách www.apexdynaczech.cz.

apex logo

APEX Dynamics Czech s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1851
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 663 877
www.apexdynaczech.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2017 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2017

Listopadové číslo je tematicky zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Zajímavé odkazy

Napájecí zdroje PULS souznění kvality a příznivé ceny Řada jednofázových zdrojů Puls PIANO, určených pro montáž na DIN lištu, přináší vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost za velmi příznivé ceny.
Nová norma pro požární klasifikaci kabelů Jste připraveni na nový standard? Nová norma EN 50575 se vztahuje na silové, telekomunikační a sdělovací kabely pro trvalé instalace v budovách.
Jednoduché Řešení s IO-link S IO-Link sběrnicovým modulem a kompetentním poradenstvím společnosti Murrelektronik sázíte na individuální řešení.
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
Časopis vychází 1x měsíčně.