Odolná sklolaminátová rozvodnice od NOARK

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Projektanti a elektromontéři, kteří hledají rozvodnici pro náročné podmínky, mohou využít perfektní řešení z nabídky společnosti NOARK.

Tento specialista na elektrotechniku představuje novou řadu laminátových rozvodnic FHS, navrženou pro ty nejnáročnější interiérové i venkovní podmínky. Stačí ji jen vzít do ruky a hned získáte jistotu, že vydrží vše a za všech okolností.

Laminát, nebo lépe řečeno polyesterová pryskyřice plněná skleněným vláknem, je díky své malé hmotnosti, dobré pevnosti a voděodolné úpravě opravdu univerzální materiál. Je využíván například k výrobě lodních trupů, karoserií automobilů, potrubí nebo nádrží na skladování chemických látek. Nové rozvodnice FHS vyráběné společností NOARK jsou aplikovány do drsných, korozivních nebo chemicky zamořených prostředí. Jsou vhodné například pro tepelné a fotovoltaické elektrárny, cementárny, ropná pole, jaderné elektrárny a laboratoře, pro komerční a výstavní akce, letiště, železnice a podzemní zařízení nebo jiná zátěžová využití. Rozvodnice FHS poskytují potřebnou flexibilitu, díky níž mohou projektanti navrhnout moderní funkční systém elektrických rozvodů kompaktního provedení, který chrání elektronickou instalaci i v náročných podmínkách. Součástí garance prémiové kvality firmy NOARK je pětiletá záruka na všechny laminátové rozvodnice FHS.

rozvodnice fhs 2018 top
Rozvodnice FHS se vyrábějí ve světlešedém odstínu RAL 7035 a odpovídají mezinárodnímu standardu EN 62208. Splňují stupeň krytí IP66 (zabezpečení proti vniknutí prachu a proti intenzívně tryskající vodě pod všemi úhly) a jsou chráněny před UV zářením. Třída odolnosti proti nárazu IK10 zaručuje, že výrobek bez poškození absorbuje mechanický ráz o energii 20 J, tedy např. vydrží náraz tělesa o hmotnosti 5 kg padajícího z výšky 400 mm. Rozvodnici lze používat při teplotě okolí v rozsahu od – 30 °C do +100 °C. Materiál skříně je vysoce odolný všem chemickým látkám.
Rozvodnice řady FHS jsou nabízeny v 7 velikostních variantách od 260×305×160 mm až do 850×1060×350 mm (vnější rozměry). Dvířka lze otevřít až za 180°, což umožňuje snadnou dostupnost vnitřního vybavení. Speciální design přispívá k šířce a rozmanitosti této řady výrobků. Robustní vyjímatelný ocelový montážní rám pro uchycení modulárních přístrojů umožňuje snadnou montáž, uspořádání a propojení přístrojového vybavení rozváděče. Dovoluje buď propojit jednotlivé modulové přístroje přímo uvnitř rozvodnice, nebo propojení udělat při vyjmutém rámu mimo rozvodnici a rám nakonec vsunout do skříně a zacvaknout do úchopových prvků.

rozvodnice fhs 2018 2
Produktový katalog polyesterových rozvodnic FHS zahrnuje široké spektrum příslušenství usnadňujícího propojení vodiči a umístění modulů.
Všechny součásti příslušenství jsou rozděleny do tří skupin podle jejich účelu – elektrické rozvody, automatizační technika a ostatní.

rozvodnice fhs 2018 3
Práce s jednotlivými komponenty je podobná stavění ze stavebnice LEGO. Je rychlá, efektivní a šetří úsilí a peníze. Práce s tímto systémem je pro elektrikáře potěšením.

NOARK Electric Europe s.r.o.
Sezemická 2757/2, 193 00 Praha
Tel.: +420 226 203 121
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.noark-electric.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cerven 2019 CL

ElektroPrůmysl.cz, červen 2019

Číslo je zaměřené na identifikační systémy a průmyslové značení, trafostanice a transformátory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Nová řada svítidel VARIOLINE Poskytuje výjimečné LED osvětlení v rozváděčích v jejich plné hloubce a výšce.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.