Snižujte své náklady na servis pomocí bezpečného vzdáleného přístupu pro průmysl

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Secomea nabízí nejjednodušší a zároveň nejbezpečnější řešení vzdálené správy pro průmysl. Její řešení umožňuje dodavatelům provádět na svých zařízeních vzdálené programování, monitorování a logování dat.

Používání systému je velice snadné a není potřeba žádné hluboké IT znalosti. Řešení se skládá ze tří základních komponent. Ty zajišťují zabezpečenou komunikaci mezi koncovým zařízením a uživatelem, který může být kdekoliv na světě.

Zařízení SiteManager je umístěno v síti, do které se chceme připojovat. Secomea nabízí hardwarové i softwarové řešení, které umožňuje nejenom přistupovat na počítače, kde je aplikace nainstalována, ale i na zařízení v síti jako PLC, HMI panely, kamery apod. Aplikace LinkManager je klientská aplikace pro uživatele, kteří se budou připojovat ke vzdáleným zařízením. Aplikace je dostupná pro operační systém Windows a pro mobilní zařízení se systémem Android a iOS. Poslední součástí řešení je GateManager, což je M2M server, který zajišťuje celkovou správu systému. Tento M2M server může být umístěný buď v cloudu nebo jej můžete provozovat ve svém datovém centru.

secomea 1

Bezpečnost je priorita číslo 1

V této oblasti není nic důležitějšího než bezpečnost. Na tomto principu je postaveno celé řešení, které je prvním certifikovaným řešením vzdálené správy pro průmysl. Nabízí několik klíčových vlastností:

  • silné šifrování typu END-TO-END
  • dvou nebo třífaktorové bezpečnostní ověření uživatelů
  • auditování účtu (kdo/kdy/kam se připojil)
  • správa účtů s různým oprávněním apod.

Celé řešení je certifikováno německou firmou ProtectEM GmBH.

secomea 2

SiteManager Hardware

Hardwarové brány - SiteManager jsou robustní zařízení navržená dle průmyslových standardů. Podporují všechny funkce potřebné pro provoz, jako zabezpečené přístupové brány pro průmyslové instalace. Fungují skvěle bez ohledu na velikost instalace od malých skupin až po zajištění přístupu do celých továren.
Komunikační brány podporují vzdálený přístup k různým typům fyzických komunikačních portů průmyslových zařízení. Podporují také více možností přístupu k internetu (3G/4G, LAN, WIFI, USB adaptéry).

secomea 3

Metody připojení:
S využitím vzdálené správy šetříte nejen náklady na dopravu, ale hlavně čas pracovníků, kteří mohou velice rychle reagovat na požadavky klientů a tím zefektivnit svou práci.

ELVAC a.s.
Hasičská 53, 700 30 Ostrava
Tel.: +420 597 407 100
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.secomea.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.