Hledá se PLC guru. Test programátorských dovedností ověří vaše know-how

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Výchozí Helvetica Segoe Georgia Times

Zajímavou výzvu pro zkušené i začínající programátory nachystala společnost EUROSOFT - Control s.r.o. na webu plcguru.cz. Vyplněním krátkého testu zjistíte, zda by vaše znalosti v oblasti PLC obstály při práci na projektech po celém světě pro významné klienty, jako jsou Tesla, BMW či Volvo.

Dotazník o pěti až šesti otázkách nezabere víc než 5 minut a nabízí dvě úrovně obtížnosti – základní, nebo pokročilou znalost programování. O velkém zájmu a soutěživosti svědčí to, že test už vyplnila téměř stovka specialistů.

plcguru 1

V jednodušší verzi se otázky týkají například velikosti datového typu INT či počtu kroků v FB vytvořeném v GRAPH 7; složitější zjišťuje třeba povědomí o správném typu adresního registru u konkrétního systému využívaného multiinstančním FB. Volitelnou možností je vpisování poznámek k odpovědím – pokud tedy budete mít pocit, že by zadání šlo zodpovědět i jinak, nebo se budete chtít pochlubit vlastním řešením, máte šanci se ukázat!

Výstupem testu pak může být nejen váš dobrý pocit z bezchybného výsledku, ale také možná nabídka pracovního uplatnění. Pokud jste skutečný guru, společnost vám ráda nabídne nadstandardní finanční ohodnocení (vyšší než například v Německu), atraktivní zakázky na stabilních projektech doma i v zahraničí, příležitost ke kariérnímu růstu a zejména získání cenných zkušeností.

Myslíte si, že právě vy jste PLC guru?

Je pro vás test ztráta času, ale práce pro EUROSOFT – Control by vás zajímala?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz unor 2019 S

ElektroPrůmysl.cz, únor 2019

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Odborné semináře OEZ 2019 Registrujte se zdarma. Opravy a rekonstrukce rozvaděčů nn, správná volba proudových chráničů, selektivita jištění v programu Sichr.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.