Ethernetové přepínače Red Lion

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Red Lion Controls, globální odborníci v oblasti komunikace, monitorování a řízení průmyslových automatizací a sítí, přichází s novými přírůstky svých průmyslových ethernetových přepínačů řady N-Tron®.

Nové modely Power over Ethernet (PoE) a non-POE jsou navrženy pro průmyslové aplikace vyžadující spolehlivost, výkon v Gigabitech, pokročilé funkce správy a snadné použití. Spolehlivost maximalizuje dostupnost sítě, zabraňuje ztrátě produkce a minimalizuje bezpečnostní rizika. Kabelové přípojky M12 zajišťují kontinuitu v aplikacích, kde dochází k pohybu nebo vibracím. Přepínače jsou robustní pro provoz v nejtěžších podmínkách.

red lion

Nové přepínače Gigabit Ethernet společnosti Red Lion mají krytí IP67, poskytují robustní kryt odolný proti prachu a vodě s šestnácti porty 10/100 / 1000Base-T (X) M12 X, které vytvářejí spolehlivou a bezpečnou komunikační síť pro zařízení v náročných podmínkách. Jsou ideální pro železniční a jiné průmyslové aplikace, které jsou vystaveny nárazům, vibracím a extrémním teplotním podmínkám. Dvě bypassová relé umožňují datům pokračovat v protékání portů bypassových relé i v případě výpadku proudu. Mezi další funkce patří:

  • NT24k®-16M12: Průmyslově řízený přepínač Gigabit Ethernet poskytuje redundantní napájecí zdroje od 10 do 49 V DC a širokou provozní teplotu -40 až 85 °C.
  • NT24k®-16M12-POE: Průmyslově řízený přepínač Gigabit POE + poskytuje výstup IEEE 802.3af / PoE, 240W POE konfigurovatelných na všech 16 portů, až 30 wattů na port, redundantní napájecí zdroje od 22 do 49 V DC a široká provozní teplota -40 až 80 °C. NT24k®-16M12-POE-R nabízí dva páry portů relé pro obtok.

"Vysoká spolehlivost a extrémní environmentální specifikace se staly charakteristickým znakem ethernetových přepínačů řady Red Lion N-Tron," říká Diane Davis, ředitelka produktového managementu, síťování v Red Lion Controls. "S rostoucím počtem průmyslových zařízení, které používají PoE, se požadavky průmyslu celkově zvýšily, takže tyto modely budou atraktivní pro široké spektrum vertikálních trhů včetně průmyslových, dopravních a inteligentních dopravních aplikací."
Nové přepínače NT24k-16M12 mají certifikace CE, UL Class 1 Div 2, EN 50155 a další drážní certifikace. Portfolio průmyslových sítí Red Lion nabízí zákazníkům celou řadu možností, které zvyšují provozní efektivitu při řešení požadavků průmyslu.
Pro dotazy týkající se prodeje nebo otázky k produktu nám napište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

snk svorky 5

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 734 743 477
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oem-automatic.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz unor 2019 S

ElektroPrůmysl.cz, únor 2019

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Odborné semináře OEZ 2019 Registrujte se zdarma. Opravy a rekonstrukce rozvaděčů nn, správná volba proudových chráničů, selektivita jištění v programu Sichr.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti s NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.