Tradice firmy Camille Bauer je známá nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou ve velké míře využívány v těch nejnáročnějších podmínkách a splňují požadavky nejvyšší kvality. K dosud vyráběným přístrojům, které vždy zaručovaly nejmodernější trendy a způsoby použití se přidává i nový převodník SINEAX DM5S/DM5F.

V současné době lze kvalitu napětí považovat za vlastnost, která umožňuje hodnocení dodávky elektřiny při respektování ekonomické rentability. Jistě lze požadovat dodávku elektrické energie v co nejvyšší kvalitě, pak je třeba počítat s odpovídající cenou uvedeného produktu.

Systém DIRIS Digiware od firmy SOCOMEC je zcela nový způsob jakým měřit elektrické parametry sítě. Toto revoluční řešení pro měření elektrických parametrů přináší vysoký stupeň flexibility do elektrických instalací a zapojení a konfigurace je nyní jednodušší než kdykoliv v minulosti.

Nový hlídač izolačního stavu ISOMETER® iso685-D pro neuzemněné AC, AC / DC a DC napájecí sítě (IT systémy) se jmenovitým napětím AC / DC 0...690 V a DC 0...1000 V s možností rozšíření rozsahu díky vazebným členům.

Jsem rád, že zde mohu představit dlouho očekávanou noviku, klešťový měřič AC/DC unikajicích proudů UNI-T UT258A. Co činí tento přístroj unikatní ve své cenové hladině jsou mimořádně malé kleště a celkově malé rozměry. Pokud ke své práci potřebujete velký průměr kleští, tak tento článek dále číst nemusíte.

Rozvodné sítě nízkého napětí byly v minulosti budovány v podmínkách centralizované výroby a dodávky elektrické energie. Současný rozvoj výroby a spotřeby elektřiny se diverzifikuje a v čase mění. Vedle klasických spotřebičů se vyskytují spotřebiče a provozy vysoce závislé na kvalitě elektřiny i spotřebiče, které kvalitu elektřiny výrazně ovlivňují.

Jak název napovídá není to vždy jednoduchý úkol vybrat vhodný hardware pro naši aplikaci měření. Před finálním výběrem je nutné si určit co od měření očekáváme, jaké veličiny jsou pro nás důležité, s jakou přesností či periodicitou je potřebujeme měřit a mnoho dalšího. Důležitým faktorem je následné zpracování naměřených dat.

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.