Firma GMW-měřicí technika, s.r.o. je svojí kvalitou a historií jednou z nejvýznamnějších firem na německém trhu. Hlavním cílem společnosti je zvýšit produkci, prodej a kvalitu českých výrobků – analogových měřících přístrojů.

Digitální věk, tak se dnešní doba nazývá a jistě právem. Elektronika prostupuje naše životy ve stále větší míře, ve všech oblastech života. Vezmeme-li v úvahu, kolika elektronickými systémy disponují moderní osobní automobily nebo čím vším nám je dnes mobilní telefon, zůstává nad tím rozum stát.

Prvním přístrojem, který nesl firemní značku ILLKO, byl před 23 lety měřič malých přechodových odporů DIGIOHM 20. A jako poslední z řady nových jednoúčelových přístrojů pro měření základních veličin v elektroinstalacích, který společnost ILLKO z Blanska uvádí tento měsíc na trh, je jeho nástupce – přístroj DIGIOHMpro.

V době stále se zvětšující integrace, kdy jsou kladeny nároky na zmenšování rozměrů jednotlivých přístrojů a zařízení, mohou vznikat problémy při montáži některých měřících panelových přístrojů do rozváděčové skříně. Firma SOCOMEC právě pro tyto potřeby vyvinula panelový měřicí přístroj pro montáž do dveří rozvaděčů s označení DIRIS A17.

Ačkoli na první pohled připomíná jen další přístroj z početné rodiny digitálních multimetrů německého výrobce měřicí techniky GMC-I Messtechnik (Gossen-Metrawatt) GmbH, METRAHit ENERGY je zařízení určené především pro měření a analýzu elektrické energie.

Zemné práce, ktoré pozostávajú nielen z rozličných druhov výkopových prác, ale aj z pokládky kanalizačných rúr, vodovodných rúr a elektrických káblov zvyšujú riziko poškodenia podzemných rozvodov a toto môže vyústiť aj do nebezpečných úrazov. Zákony európskej únie vyžadujú, aby zhotoviteľ zabezpečil bezpečnosť zamestnancov, pracovníkov dodávateľských firiem a aj majetku.

Kompaktní, výkonný AC / DC zdroj pro napájení a testování motorů a ovládacích cívek výkonových vypínačů. Systém zajišťuje účinné analýzy pro maximální provozuschopnost s minimálními nároky na údržbu.

Tento článek popisuje projektové řešení měření spotřeby elektrické energie na úrovni nadnárodní společnosti. Měření akumulované spotřeby jednotlivých výrobních závodů a jejich následný součet je jednoduchý, dá se realizovat stávající infrastrukturou, ale ve výsledku tento způsob nepřináší žádnou přidanou hodnotu.

O záznamovém wattmetru PEL 103 od francouzské firmy Chauvin Arnoux vyšlo už mnoho článků obsahujících katalogové údaje a ilustrační obrázky. Přesto se mnozí mohou ptát, zda jim tento přístroj v něčem pomůže a co přesně s ním lze změřit.

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.