Nový hlídač izolačního stavu ISOMETER® iso685-D pro neuzemněné AC, AC / DC a DC napájecí sítě (IT systémy) se jmenovitým napětím AC / DC 0...690 V a DC 0...1000 V s možností rozšíření rozsahu díky vazebným členům.

Jsem rád, že zde mohu představit dlouho očekávanou noviku, klešťový měřič AC/DC unikajicích proudů UNI-T UT258A. Co činí tento přístroj unikatní ve své cenové hladině jsou mimořádně malé kleště a celkově malé rozměry. Pokud ke své práci potřebujete velký průměr kleští, tak tento článek dále číst nemusíte.

Rozvodné sítě nízkého napětí byly v minulosti budovány v podmínkách centralizované výroby a dodávky elektrické energie. Současný rozvoj výroby a spotřeby elektřiny se diverzifikuje a v čase mění. Vedle klasických spotřebičů se vyskytují spotřebiče a provozy vysoce závislé na kvalitě elektřiny i spotřebiče, které kvalitu elektřiny výrazně ovlivňují.

Jak název napovídá není to vždy jednoduchý úkol vybrat vhodný hardware pro naši aplikaci měření. Před finálním výběrem je nutné si určit co od měření očekáváme, jaké veličiny jsou pro nás důležité, s jakou přesností či periodicitou je potřebujeme měřit a mnoho dalšího. Důležitým faktorem je následné zpracování naměřených dat.

Firma GMW-měřicí technika, s.r.o. je svojí kvalitou a historií jednou z nejvýznamnějších firem na německém trhu. Hlavním cílem společnosti je zvýšit produkci, prodej a kvalitu českých výrobků – analogových měřících přístrojů.

Digitální věk, tak se dnešní doba nazývá a jistě právem. Elektronika prostupuje naše životy ve stále větší míře, ve všech oblastech života. Vezmeme-li v úvahu, kolika elektronickými systémy disponují moderní osobní automobily nebo čím vším nám je dnes mobilní telefon, zůstává nad tím rozum stát.

Prvním přístrojem, který nesl firemní značku ILLKO, byl před 23 lety měřič malých přechodových odporů DIGIOHM 20. A jako poslední z řady nových jednoúčelových přístrojů pro měření základních veličin v elektroinstalacích, který společnost ILLKO z Blanska uvádí tento měsíc na trh, je jeho nástupce – přístroj DIGIOHMpro.

V době stále se zvětšující integrace, kdy jsou kladeny nároky na zmenšování rozměrů jednotlivých přístrojů a zařízení, mohou vznikat problémy při montáži některých měřících panelových přístrojů do rozváděčové skříně. Firma SOCOMEC právě pro tyto potřeby vyvinula panelový měřicí přístroj pro montáž do dveří rozvaděčů s označení DIRIS A17.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.