Po dlouhé a úspěšné éře zkoušeček Fluke T100, 120 a 140 (Tyto přístroje byly pokračováním přístrojů UNITEST 2000 alfa, beta, gama vyráběných německou firmou Christian Beha od roku 2000) jsme se konečně dočkali. Přichází na trh již třetí generace přístrojů.

Společnost GHV Trading, spol. s r.o., která se zabývá prodejem měřicích přístrojů a komponentů pro rozváděče, nabízí ve svém sortimentu široký výběr nízkonapěťových měřicích transformátorů proudu od německého výrobce MBS AG. Firma MBS se zabývá výrobou měřicích transformátorů proudu přes 35 let a je jedním z nejvýznamnějších výrobců v Německu.

Americký výrobce RYCOM Instruments Inc. je již patnáct let na trhu ČR a SR výhradně zastupován obchodní společností EN-Centrum, s. r. o. Od počátku spolupráce s tímto výrobcem společnost nabízí především jeho lokátory a trasovače metalických inženýrských sítí a poruch kabelů s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Měřicí proužky a mini-indikátory testoterm jsou samolepící, teplotně odolné fólie, obsahující částice citlivé na teplotu. Tyto indikátory jsou určené ke kontrole a sledování teploty, například při měřeních na pohybujících se částech, k dlouhodobému sledování a pro měření prováděná na malých předmětech.

Německá firma WEIGEL je tradičním výrobcem rozváděčových měřicích přístrojů. Byla založena v roce 1919 a již od samého počátku se zaměřila na vysokou kvalitu a spolehlivost nejčastěji používaných elektromagnetických a magnetoelektrických přístrojů.

Na první pohled může titulek působit jako nepovedený reklamní slogan… jak asi elektroměr může šetřit? Již při bližším prozkoumání se však sdělení ukáže více než výstižné. První a nejzákladnější pravdou je: „bez měření není kontroly“.

V dnešní době je otázka optimálního využití energií stále aktuálnější. Náklady na energie rostou každým rokem a to i přes liberalizaci trhu s nimi. Nové tarifní modely přináší různé způsoby řešení, předpokladem je znalost energetických toků u daného spotřebitele a jejich optimalizace.

S novými teploměry nemusíte pracovat v rukavičkách, jsou odolné proti prachu, vodě i pádům ze 3 metrů.  Již více jak deset let se můžete setkat ve své každodenní praxi s infrateploměry Fluke 62. Tyto přístroje si získaly velkou oblibu u široké veřejnosti svojí malou konstrukcí, spolehlivostí, nízkou hmotností a v neposlední řadě dostupnou cenou.

Tak, jak stoupají ceny energií, roste i význam energetických auditů, které se stále častěji stávají ústředním tématem podnikových porad a schůzí. Cílem takového auditu je získat přehled o spotřebě energií nejen celého podniku, ale i jeho dílčích částí – budov, technologií i jednotlivých spotřebičů.

Aktuální číslo časopisu

elektroprumysl cz leden 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2019

Číslo je tematicky zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
Nový katalog STEGO INOVACE Přinášející dokonalý teplotní management kdekoli na světě.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.