Ačkoli na první pohled připomíná jen další přístroj z početné rodiny digitálních multimetrů německého výrobce měřicí techniky GMC-I Messtechnik (Gossen-Metrawatt) GmbH, METRAHit ENERGY je zařízení určené především pro měření a analýzu elektrické energie.

Zemné práce, ktoré pozostávajú nielen z rozličných druhov výkopových prác, ale aj z pokládky kanalizačných rúr, vodovodných rúr a elektrických káblov zvyšujú riziko poškodenia podzemných rozvodov a toto môže vyústiť aj do nebezpečných úrazov. Zákony európskej únie vyžadujú, aby zhotoviteľ zabezpečil bezpečnosť zamestnancov, pracovníkov dodávateľských firiem a aj majetku.

Kompaktní, výkonný AC / DC zdroj pro napájení a testování motorů a ovládacích cívek výkonových vypínačů. Systém zajišťuje účinné analýzy pro maximální provozuschopnost s minimálními nároky na údržbu.

Tento článek popisuje projektové řešení měření spotřeby elektrické energie na úrovni nadnárodní společnosti. Měření akumulované spotřeby jednotlivých výrobních závodů a jejich následný součet je jednoduchý, dá se realizovat stávající infrastrukturou, ale ve výsledku tento způsob nepřináší žádnou přidanou hodnotu.

O záznamovém wattmetru PEL 103 od francouzské firmy Chauvin Arnoux vyšlo už mnoho článků obsahujících katalogové údaje a ilustrační obrázky. Přesto se mnozí mohou ptát, zda jim tento přístroj v něčem pomůže a co přesně s ním lze změřit.

Po dlouhé a úspěšné éře zkoušeček Fluke T100, 120 a 140 (Tyto přístroje byly pokračováním přístrojů UNITEST 2000 alfa, beta, gama vyráběných německou firmou Christian Beha od roku 2000) jsme se konečně dočkali. Přichází na trh již třetí generace přístrojů.

Společnost GHV Trading, spol. s r.o., která se zabývá prodejem měřicích přístrojů a komponentů pro rozváděče, nabízí ve svém sortimentu široký výběr nízkonapěťových měřicích transformátorů proudu od německého výrobce MBS AG. Firma MBS se zabývá výrobou měřicích transformátorů proudu přes 35 let a je jedním z nejvýznamnějších výrobců v Německu.

Americký výrobce RYCOM Instruments Inc. je již patnáct let na trhu ČR a SR výhradně zastupován obchodní společností EN-Centrum, s. r. o. Od počátku spolupráce s tímto výrobcem společnost nabízí především jeho lokátory a trasovače metalických inženýrských sítí a poruch kabelů s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz kveten 2019 s

ElektroPrůmysl.cz, květen 2019

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
IT chlazení - řešení od firmy Rittal Koncepce chlazení společnosti Rittal nabízí řešení pro širokou škálu aplikací – od chlazení jednotlivých rozváděčů až po celá datová centra.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Excelentní znalosti v oblasti decentralizaceZískejte cenné informace o cestě k inteligentnějšímu řešení automatizace.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.