Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Přední český výrobce transformátorů, tlumivek, vinutých dílů a svářecích svěrek již 70 let vyrábí produkty s důrazem na kvalitu a spolehlivost produktů. Výrobky jsou dodávány do řady průmyslových oborů- energetiky, dopravy, strojírenství či zdravotnictví. V Elektrokovu je zajišťována jak sériová, tak i kusová výroba pro každého zákazníka individuálně, a to vždy v krátkých dodacích termínech. Filosofií společnosti je dlouhodobá spokojenost a důvěra zákazníka.

Článek o tématu ELEKTROKOV,a.s. ZNOJMO

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2022

Číslo je zaměřené na průmyslovou robotiku, PLC, průmyslové počítače, řídicí systémy a operátorské panely.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.