Typově ověřené rozváděče xEnergy Light do 1600 A

Při výrobě a ověření výkonových rozváděčů se výrobce většinou neobejde bez náročných a drahých zkoušek, ať už se jedná o ověření zkratové odolnosti nebo oteplení. Firma Eaton má ve svém portfoliu typově ověřený rozváděčový systém xEnergy Light, který byl už kompletně ověřen.

V rámci školení Vám představíme možnosti tohoto systému a ukážeme si, jak jednoduše se dá sestavit výkonový rozváděč do 1600 A který bude zároveň splňovat veškeré normativní požadavky.

Záznam živého přenosu

 

xEnergy Light

xEnergy Light je rozváděčový systém společnosti Eaton do 1600 A, typově ověřený dle ČSN EN 61439-2. Rozváděčové skříně jsou vyrobeny z ocelového plechu a zajišťují vysokou míru spolehlivosti a bezpečnosti.
Systém xEnergy Light je univerzální a lze ho využít k výrobě hlavních rozváděčů pro rozvod energie, podružných rozváděčů, nebo rozváděčů pro řízení, měření a regulaci Systém xEnergy Light se vyznačuje snadnou a rychlou montáží. K dispozici je více než 55 rozměrů skříní.

Kontaktujte Eaton – užitečné odkazy

Materiály z webináře budou k dispozici ke stažení po odvysílání webcastu. Stáhnout
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby Vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, vyplňte formulář níže. Do formuláře nám napište, o co máte zájem. Co nejdříve se Vám ozveme.Chci poradit