Software na návrh elektrických sítí - EcoStruxure Power Design

EcoStruxure Power Design je snadno ovladatelný program pro návrh elektrických sítí od Schneider Electric. Díky výpočtům provedeným v reálném čase umožňuje rychlou volbu ochran, průřezů kabelů a kompenzace.

Transparentní zpráva s výpočty, jejíž provedení zapadne do jakéhokoli projektu (technické zprávy), zkrátí dobu návrhu a minimalizuje množství provedených chyb. Export navržených rozváděčů do programu EcoStruxure Power Build umožní vygenerovat kompletní seznam materiálů včetně přístrojů a prvků distribučního rozváděče Prisma (bude dostupný Q4/2021).

V aktuální verzi EcoStruxure Power Design na vás čeká řada vylepšení a nových funkcí. Stačí spustit nainstalovaný program pro jeho aktualizaci na poslední verzi.

Školení je zařazeno do projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT. Vzdělávací program je hodnocen 0,5 kreditního bodu.

EcoStruxure Power Design

Program webináře (9:00-11:00)

  • Jednoduchá obsluha - Přehledné a jednoduché rozhraní nevyžaduje speciální školení a mnoho měsíců zkušenosti, aby bylo možné začít pracovat efektivně na projektu od prvního zpuštění.
  • Výpočty v reálném čase - Všechny výpočty jsou provedeny v reálném čase. Jakékoli změny a jejich důsledky jsou průběžně analyzovány, což umožňuje efektivní rozhodování a optimalizaci projektů.
  • Podrobné zprávy v tabulkovém nebo textovém souboru obsahují všechny volby a výpočty, nejen usnadňující práci, ale také minimalizují pravděpodobnost chyby.
  • Typická schémata - Exportované jednopólová schémata lze doplnit zvolenými standardními schématy zapojení pro řídící, měřící a komunikační obvody.
  • Funkce Make it Smart! - Moderní systém rozvodu elektrické energie vyžaduje použití dalších prvků a zařízení. Funkce „Make it Smart“ vám pomůže snadno vybrat prvky umožňující komunikaci, monitorování a vzdálenou správu.
  • Export do EcoStruxure Power Build (bude dostupný Q4/2021) - Celý projekt připravený v programu EcoStruxure Power Design lze exportovat do programu EcoStruxure Power Build za účelem přípravy kusovníku a doplnění o prvky distribučního rozváděče.

Software EcoStruxure Power Design je určen pro projektanty elektrických sítí NN a VN. Vyzkoušejte velmi jednoduchou obsluhu, přehlednost a automatické funkce, které vám ušetří spoustu času.

Užitečné odkazy

Další informace o programu. Stáhnout
Program ke stažení ZDARMA.Stáhnout